Prestigio MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G z GPS i czterema rdzeniami za 999 złotych

Prestigio MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G

Ośmiocalowych tabletów na rynku wciąż jest jak na lekarstwo. Dopiero w ostatnim czasie pojawiły się urządzenia, które mogą okazać się ciekawe dla osób zainteresowanych tego typu wyświetlaczem. Należą do nich również dwie propozycje firmy Prestigio – zaprezentowany jakiś czas temu MultiPad 8.0 3G Note PMP7880D3G Duo oraz najnowszy MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G. Przyjrzyjmy się jego parametrom technicznym.

Zacznijmy może od faktu, że najnowszy tablet Prestigio będzie nam się starał zastąpić wszelkie urządzenia multimedialne. A to za sprawą 3G, które umożliwia nie tylko korzystanie z internetu dzięki transmisji danych, ale również wykonywanie rozmów telefonicznych i wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych (SMS/MMS). Firma zapewnia, że oferuje transfer danych z prędkością do 42Mb/s. Nie wiadomo jak z obsługą Aero2.

Prestigio MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G pracuje dzięki czterordzeniowej jednostce centralnej w postaci procesora opartego o Cortex A9 o częstotliwości taktowania 1,2GHz z czterordzeniowym układem PowerVR SGX544 oraz systemowi Android w wersji 4.2 Jelly Bean.

Na jego pokładzie znajdziemy wyświetlacz IPS o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, port microUSB, radio FM, kamerkę 2 Mpix, aparat 8 Mpix oraz akumulator o pojemności 4850 mAh. Urządzenie oferuje również WiFi, Bluetooth oraz GPS.

Tablet MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G został wyceniony na 999 złotych.

Prestigio MultiPad 4 Ultimate 8.0 3G

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona