Huawei P20 od teraz dostępny jest również w wersji Twilight, jak droższy Huawei P20 Pro | Tabletowo.pl

Huawei P20 od teraz dostępny jest również w wersji Twilight, jak droższy Huawei P20 Pro

Dołącz do dyskusji 0

Do tej pory wersja Twilight w Polsce zarezerwowana była wyłącznie dla Huawei P20 Pro. Właśnie to się jednak zmienia, ponieważ od dziś Huawei P20 również dostępny jest w sprzedaży w takim wydaniu.

To nie jest tak, że dopiero teraz Huawei wypuścił ten model w wersji Twilight. Istniała ona od samego początku, ale nie można jej było kupić w Polsce – w naszym kraju klienci mogli wybrać tylko obudowę czarną, niebieską lub różową. Właśnie to się jednak zmieniło.

Wersja Twiligiht od samego początku wzbudziła niemałe zainteresowanie i niewykluczone, że pomogła skierować wzrok potencjalnych klientów na Huawei P20 Pro, ponieważ zdecydowanie wyróżniała się na tle pozostałych. Producent zdecydował jednak, że czas wprowadzić na polski rynek Huawei P20 w wariancie Twilight.

Smartfon dostępny jest już w sprzedaży (kupicie go m.in. w >Media Expert<). Warto jeszcze odnotować, że jest to wersja z 64 GB pamięci wbudowanej, a nie ze 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika (model ten nie obsługuje kart pamięci microSD). Jej cenę ustalono na 2299 złotych. Jeżeli komuś jednak nie podoba się wariant Twilight, to za taką samą kwotę może kupić również sprzęt w kolorze czarnym lub niebieskim.

Nie powiem, że wprowadzenie do Polski Huawei P20 w wersji Twilight właśnie teraz jest dla mnie zaskoczeniem. Producent bowiem potwierdził, że na targach IFA 2018 w Berlinie zaprezentuje dwie nowe odsłony kolorystyczne Huawei P20 Pro. Nie zdziwię się, jeśli trafią one również do sprzedaży w Polsce, ponieważ pozwoli to (ponownie) wyróżnić się temu modelowi na tle pozostałych smartfonów.

Polecamy również:

Recenzja Huawei P20 i porównanie do P20 Pro – jak dużą różnicę czuć w sprzęcie, który dzieli 900 złotych?

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona