Nowe zapowiedzi Galaxy S6 – Samsung umie podgrzać atmosferę! | Tabletowo.pl

Nowe zapowiedzi Galaxy S6 – Samsung umie podgrzać atmosferę!

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy S6 to aktualnie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów. Do sieci trafiło wiele informacji o nadchodzącym urządzeniu i już nie tylko fani koreańskiej firmy zastanawiają się, co zobaczymy w kolejnej galaktyce. A to wszystko bardzo skutecznie podgrzewają Koreańczycy swoimi zapowiedziami. 

Zacznijmy od trzech filmów, które można znaleźć na oficjalnym koncie facebook koreańskiej firmy.

https://www.facebook.com/video.php?v=827405563974748

https://www.facebook.com/video.php?v=826087550773216

https://www.facebook.com/video.php?v=824314817617156

Skupiają się one na trzech elementach: aparacie (prawdopodobnie 16-megapikselowym), mocy (8-rdzeniowy Exynos 7420) oraz wykonaniu. Dla wielu najważniejsza będzie trzecia zapowiedź, ponieważ możemy z niej wywnioskować, że Galaxy S6 w końcu będzie korzystać z metalowych elementów. Ostatnie zapowiedzi również dają nam do zrozumienia, że będziemy mieli do czynienia z produktem, który również pod względem obudowy będzie najwyższej jakości:

http://youtu.be/NMaeJ6hOtCY

It's not just inspiration, it's also craft. #TheNextGalaxy

A post shared by Samsung Mobile (@samsungmobile) on

Samsung zdradził naprawdę sporo, jednocześnie nie potwierdzających żadnych konkretnych informacji. Dlatego warto też rzucić okiem na informacje, które ujawnił norweski oddział koreańskiej firmy. Pokazał 3 dość abstrakcyjne obrazki, ale razem z nimi dali nam również 3 wskazówki na temat tego, co zobaczymy w Galaxy S6. Według nich może on mieć głośniki stereo na przednim panelu, prawdopodobnie będzie wytrzymały oraz możliwe, że jego ekran będzie sięgać 3 stron urządzenia.

Oczywiście są to tylko zapowiedzi i przypuszczenia, ale razem z poprzednimi przeciekami (ładowanie indukcyjne oraz metalowa ramka) tworzy nam się już obraz tego, co będziemy mogli zobaczyć 1 marca na konferencji Samsunga. Ja do konferencji Koreańczyków nigdy nie podchodziłem ze szczególnym entuzjazmem, ale ten rok może to zmienić, ponieważ S6 zapowiada się z każdą zapowiedzią coraz ciekawiej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona