Tak prezentują się nowe kolory padów Xboxa
źródło: Microsoft

Pady do Xboxa dostępne w nowych, przyciągających wzrok kolorach. Wolicie czerwony czy zielony?

Zielona drużyna przygotowała coś specjalnego dla jej największych fanów. Na przełomie kwietnia i maja 2021 roku Xbox wprowadzi do sprzedaży dwa nowe warianty kolorystyczne swoich bezprzewodowych padów.

Reklama

Elektryczny wstrząs kolorów

Electric Volt oraz Daystrike Camo Special Edition – takie warianty kolorystyczne dla swoich standardowych kontrolerów drużyna Zielonych zaprezentowała w dzisiejszym wydaniu Xbox Wire i nie sposób się nimi nie zachwycić. Zarówno jasna zieleń, jak i ciemne czerwienie prezentują się na padach naprawdę dobrze i z pewnością zadowolą każdego, kto będzie chciał urozmaicić swoje granie na Xboxie.

Kupić je będzie można już niedługo, bo kolejno od 27 kwietnia oraz 4 maja br. Czerwony kontroler ma być ciutkę droższy – zainteresowani zapłacą za niego równowartość 69,99 dolarów, podczas gdy na elektrycznie zielony wariant wydadzą nieco mniej, bo 64,99 dolarów.

Xbox Wireless Controller Electric Volt Daystrike Camo
Trzeba przyznać, że nowe warianty padów prezentują się kusząco (źródło: Microsoft)

Nie tylko kolory są w cenie

Warto też zaznaczyć, że oprócz standardowych funkcji, jakimi może się pochwalić każdy pad przeznaczony dla konsol rodziny Xbox, na najbardziej wymagających graczy czeka coś jeszcze. Zarówno bumpery, jak i triggery pada będą pokryte specjalną teksturą, która – według włodarzy giganta z Redmond – ma zapewnić jeszcze lepszą kontrolę nad prowadzoną rozgrywką. O jakości tego rozwiązania w stosunku do padów z serii Elite jednak nic nie zostało powiedziane.

Ubierz się na zielono

Gdyby tego było jednak mało, wraz ze zbliżającą się premierą kontrolerów w nowych wydaniach kolorystycznych, Xbox Gear Shop wypuści wkrótce specjalną linię ubrań, która będzie powiązana kolorystycznie z opisywanymi wyżej padami. Kolekcja ma trafić do sprzedaży 21 kwietnia 2021 roku, a Microsoft zapowiada, że jej nakład będzie limitowany.

Choć Zieloni obiecują, że ubrania trafią z USA do klientów na całym świecie, ostrzegają też, że zarówno nowe kontrolery, jak i ubrania mogą się skończyć bardzo szybko.

Xbox Gear Shop ubrania
Kto pierwszy ten lepszy – Microsoft zapowiada bardzo niski nakład ubrań (źródło: Microsoft)

Muszę przyznać, że na jasnozielony wariant kontrolera chętnie bym się skusił. Opisywane urządzenia będą – jak zawsze – kompatybilne ze wszystkimi konsolami z rodziny Xbox oraz systemem Windows 10, więc z pewnością znajdzie się wielu zainteresowanych.