Play odświeża oferty dla małych i średnich firm – jest więcej internetu w pakietach | Tabletowo.pl

Play odświeża oferty dla małych i średnich firm – jest więcej internetu w pakietach

Dołącz do dyskusji 0

Oferty dla firm aktualizowane są rzadziej niż te dotyczące użytkowników indywidualnych. Nie oznacza to jednak, że kompletnie nic się w nich nie zmienia. Play na przykład modyfikuje taryfy Biznes Box Ultra i Standard dla Firm.

Od dziś Play wprowadza nową ofertę dla małych i średnich firm, a w niej dwa razy większe pakiety internetu dla planów Biznes Box Ultra i Standard. Jak to wygląda?

W taryfie Biznes Box Ultra klienci otrzymają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także internet – 20 GB. Po wykorzystaniu tego limitu, prędkość transmisji zostanie ograniczona do 1 Mb/s. Dodatkowo, klienci otrzymają bezpłatnie kartę SIM do routera z nielimitowanym internetem. Po wykorzystaniu 200 GB z tej karty, prędkość zostanie ograniczona do 1Mb/s.

Ceny zaczynają się od 50 zł netto za kartę do routera i jedną kartę do telefonu. Przy dwóch kartach do telefonu abonament wynosi 75 zł, a przy trzech 100 zł. Kolejnych 5 kart będzie kosztować po 20 zł, od dziewiątej karty 15 zł.

Dla klientów przenoszących numer abonament z dwiema kartami do telefonu będzie kosztować 60 zł, a z trzema 90 zł.

Jest jeszcze plan Standard dla Firm. Tutaj mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetowy z limitem 15 GB, czyli znacznie mniejszy niż w taryfie Biznes Box Ultra, bez routera i dodatkowej karty SIM. Abonament za jedną kartę do telefonu wynosi 35 zł netto, za dwie 60 zł, a za trzy 85 zł. Kolejnych 5 kart będzie kosztować po 18 zł, od dziewiątej karty 12 zł.

W obu taryfach rozmowy i internet w roamingu na terenie UE dostępne są bez dodatkowych opłat.

źródło: Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona