Kolejne moduły Moto Mods dołączają do rodzinki | Tabletowo.pl

Kolejne moduły Moto Mods dołączają do rodzinki

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo wprowadza do oferty nowe moduły dla smartfonów z nowej linii Moto Z. Kolejnymi akcesoriami są Incipio Vechicle Dock oraz Mophie Juice Pack.

Pierwszy z zaprezentowanych modułów, Incipio Vechicle Dock, obsługuje Android Auto i posiada magnetyczne mocowanie na telefon, ułatwiające umieszczenie smartfonu w dogodnym miejscu w samochodzie. Moduł ma wbudowany zestaw głośnomówiący, oferujący obsługę głosową i wspierający nawigację, oraz integruje się ze sprzętem audio w aucie przez Bluetooth lub kabel pomocniczy. Da się go też szybko naładować.

Jest jeszcze Mophie Juice Packktóry jest niczym innym, jak powiększonym modułem dodatkowej baterii o pojemności 3150 mAh. Poprzedni Mod z baterią, Incipio offGRID Power Pack, pokazany jako jeden z pierwszych modułów, posiada pojemność 2220 mAh. Ten nowy wspiera szybkie ładowanie (dzięki wbudowanemu złączu USB-C) i posiada tryb Efficiency, do automatycznego doładowywania baterii smartfonu w najbardziej sprzyjających do tego warunkach, tak by zwiększyć jej żywotność nawet o 25%.

W tym momencie dwa nowe moduły Moto Mods są dostępne jedynie w Stanach Zjednoczonych i to tylko za pośrednictwem sieci Verizon, która sprzedaje trzy smartfony z serii Moto Z.

Wraz z pozostałymi czterema modułami, Moto ma już w USA sześć, spośród których mogą wybierać konsumenci. Więcej Moto Mods na pewno zobaczymy w przyszłym roku, gdyż Lenovo zapowiedziało już, że będzie regularnie wydawać nowe moduły.

ilustracja tytułowa: moduł Incipio Vechicle Dock

źródło: Motorola Blog dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona