Nowe laptopy Sony Vaio zdradzają przyszłość tabletów? - Tabletowo.pl

Nowe laptopy Sony Vaio zdradzają przyszłość tabletów?

Tabletowo.pl Nowe laptopy Sony Vaio zdradzają przyszłość tabletów? Nowości

Sony jest nowicjuszem na rynku tabletów internetowych, z jego stajni wyszły dopiero dwa modele: S i P. Pierwszy z nich mieliśmy przyjemność recenzować, podczas gdy drugi, z powodu swojej bardzo nietypowej budowy, wciąż jest w drodze do serc klientów. Choć doświadczenia w tworzeniu elektroniki mu nie brakuje, Sony dopiero raczkuje w dziedzinie tabletów. Niemniej jednak, nie odstraszyło go to przed zaprezentowaniem swojej wizji przyszłości tych urządzeń, która, według japońskiego koncernu, nierozerwalnie wiąże się z laptopami.

Ukazane światu podczas targów CES 2012 w Las Vegas koncepcje nowoczesnych laptopów z serii Vaio łączą w sobie cechy komputera osobistego i tabletu. Pierwszy z nich wyposażono w zaokrągloną obudowę kryjącą ekran dotykowy oraz bezprzewodową, podświetlaną klawiaturę. Utrzymuje się on w pionie za pomocą specjalnie wyprofilowanej dolnej części panelu. Choć to trudne do wyobrażenia rozwiązanie, projektanci Sony pokazali prawdziwy kunszt wprowadzając je w życie. Druga koncepcja na pierwszy rzut oka przypomina Asusa Eee Pad Slider, lecz pod wysuwanym przednim panelem kryje nie tylko klawiaturę, ale również rysik.

Tabletowo.pl Nowe laptopy Sony Vaio zdradzają przyszłość tabletów? Nowości

Niestety, nie zostało powiedziane czy nowe tabletolaptopy od Sony kiedykolwiek trafią na taśmy produkcyjne.

via Pocket-Lint

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona