Nowe kolory padów DualShock – jak Wam się podobają?

Drobnymi krokami zbliżają się szóste urodziny konsoli PlayStation 4, a wraz z nią urodziny będzię obchodzić kontroler znany w świecie jako DualShock 4. Oczywiście Sony dba, żeby długie miesiące spędzone z padem w ręku nie były zbyty monotonne i właśnie zaprezentowało nowe kolory gampadów, które do sprzedaży trafią już tej jesieni.

Kontrolerów z rodziny DualShock nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Bez względu na to, czy bardziej odpowiadają nam pady znane z Xboksa, czy może te serwowane przez PlayStation, prawdopodobnie każdy z nas miał kiedyś w ręku przewidzianą przez Sony wersję, być może nawet w różnych wariantach stylistycznych. Teraz do sprzedaży dołączą cztery nowe – zobaczcie sami.

Reklama

Choć nowe kolory są opisywane jako jesienne to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cieszyły oko w dzisiejszy, letni przecież dzień. Trzeba przyznać, że DualShock 4 we wszystkich czterech nowych kolorach – Rose GoldTitanium BlueElectric Purple oraz Red Camouflage – prezentuje się bardzo dobrze. Moją szczególną uwagę przykuł ten ostatni, bo prezentuje się całkiem niebanalnie – mimo tego, że sam wzór jest znany chociażby z wariantu DualShock 4 Camo v2.

Najprzyjemniejszym aspektem różnych wariantów kolorystycznych padów DualShock 4 jest ich cena. Ta jest identyczna lub bardzo zbliżona do tej, jaką ometkowane są kontrolery w kolorach standardowych, więc chrapka na coś nieco bardziej oryginalnego jest łatwa do zaspokojenia bez nadmiernego nadwyrężania budżetu. Bo nie ma co kryć – nowe pady od starych różnią się wyłącznie kolorem ;). Zatem jeśli jesteście posiadaczami konsoli PlayStation 4 i zdążyliście rozpocząć poszukiwania nowego kontrolera, to warto rozważyć przetrzymanie miesiąca czy dwóch i wprowadzenie do swoich konsolowych rozgrywek DualShocka w jednym z nowych, jesiennych kolorów.

Na samym końcu warto jeszcze nadmienić, że na amerykańskiej strony Sony ruszyła już przedsprzedaż kontrolerów DualShock 4 w nowych kolorach. A jeśli Waszą szczególną uwagę przykuł wariant Rose Gold, to musicie wiedzieć, że w listopadzie do sprzedaży trafi headset w tej samej barwie.

A dla tych, którym DualShock nie w smak…:

Razer Raiju Ultimate – test pada w cenie… konsoli

źródło: Twitter