fot. Pexels

Nowe pakiety internetowe w Heyah na kartę – nawet do 45 GB

Internetu nigdy za dużo – lepiej mieć go w nadmiarze niż żeby (zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie) go zabrakło. Klienci Heyah na kartę od teraz mogą włączyć na swoim koncie dodatkowe paczki danych w atrakcyjnych cenach, dzięki którym zawsze będą mieli wystarczającą ilość transferu do dyspozycji.

Oferta Heyah na kartę jest wyjątkowo nieskomplikowana, ale to dobrze. Aktualnie za 25 złotych użytkownicy mogą na jeden miesiąc (30 dni kalendarzowych) wykupić pakiet nielimitowanych rozmów na numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowych SMS-ów i MMS-ów, a także paczkę 10 GB internetu do wykorzystania na terenie Polski i w Strefie Roamingowej 1A (zgodnie z cennikiem).

Reklama

Nowe GIGA pakiety internetowe w Heyah

10 GB internetu to całkiem sporo, dla dużej części użytkowników więcej niż wystarczające na jeden miesiąc. Jeśli ktoś jednak potrzebuje większej ilości transferu do dyspozycji, to od teraz może skorzystać z nowych GIGA pakietów w Heyah na kartę.

Do wyboru są dwa: 15 GB za 15 złotych na 30 dni i 45 GB za 45 złotych na 60 dni. Za jeden gigabajt wychodzi więc złotówka, co jest bardzo atrakcyjną ofertą. Aby wykupić dodatkową paczkę danych, trzeba posiadać – oprócz wystarczających środków – aktywne konto na połączenia wychodzące i być użytkownikiem taryfy Dniówka.

nowe pakiety internetowe w Heyah
Nowe pakiety internetowe w Heyah (fot. T-Mobile)

Pakiety są jednorazowe, tj. nie odnawiają się automatycznie. Wiele osób zainteresuje na pewno fakt, że użytkownik może włączyć dowolną liczbę pakietów internetowych – wówczas dostępne gigabajty się sumują. Operator deklaruje, że okres ich ważności ustawiany jest z korzystniejszą dla klienta datą. Transfer można wykorzystać zarówno na terenie Polski, jak i w Strefie Roamingowej 1A (zgodnie z cennikiem).

Stan dostępnego transferu można sprawdzić za pomocą kodu *150*166*1# lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Na koniec warto też dodać, że w przypadku gdy klient posiada na koncie aktywny pakiet oraz ofertę „Pakiet 5 GB na weekend” lub „20 GB na 5 dni”, transmisja danych będzie rozliczana z pakietu w drugiej kolejności, tj. po wykorzystaniu jednostek z ww. ofert.

Warunki oferty promocyjnej „Pakiety Internetowe 15 GB i 45 GB” (PDF)

Warunki oferty promocyjnej „15 GB na 15-te urodziny Heyah” (PDF)

Źródło: informacja prasowa