Nowa partia Kiano Pro 10 Dual z innym umiejscowieniem głośników i Androidem 4.1 - Tabletowo.pl

Nowa partia Kiano Pro 10 Dual z innym umiejscowieniem głośników i Androidem 4.1

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nowa partia Kiano Pro 10 Dual z innym umiejscowieniem głośników i Androidem 4.1 Nowości

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się wieści, jakoby firma Kiano miała wprowadzić do sprzedaży nową partię swojego flagowego tabletuKiano Pro 10 Dual. Główną różnicą w urządzeniu, w stosunku do poprzedniej partii, miała być najnowsza wersja systemu – Android 4.1 (od wczoraj dostępna również dla posiadaczy produktów kupionych wcześniej z Androidem Ice Cream Sandwich) i umiejscowienie głośników – z krawędzi poświęconej wszystkim portom, przeniesione zostały na tylny panel tabletu. Dziś możemy potwierdzić tą informację.

Małgorzata Opczowska, Specjalista ds. Marketingu Barel Poland:

Od wielu miesięcy prowadzimy nieustanny i owocny dialog z użytkownikami tabletów, internautami i forumowiczami. Dzięki temu firma może wsłuchiwać się w głosy ze wskazówkami, propozycjami i życzeniami. Zmiana miejsca głośników to ukłon w stronę graczy, których zaskoczy ich moc. Android 4.1 Jelly Bean w nowej serii Pro 10 Dual jest już standardem, użytkownicy posiadający już Pro 10 Dual będą mogli natomiast samodzielnie zaktualizować swoje tablety dzięki wsparciu technicznemu dostępnemu na stronie www.kiano.pl.

Z informacji przesłanej przez firmę Kiano dowiadujemy się również, że pod koniec października planowane jest wprowadzenie dedykowanych temu modelowi akcesoriów.

Jeśli jesteście zainteresowani Kiano Pro 10 Dual, zajrzyjcie do naszej recenzji tego modelu. A wszystkich dotychczasowych posiadaczy zapraszam do tego wpisu, gdzie dowiecie się o dostępności Androida Jelly Bean dla pierwszych wersji tabletu.

ź: Kiano

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona