[AKTUALIZACJA] Nowa opaska Samsunga SM-R150 uchwycona na zdjęciach | Tabletowo.pl

[AKTUALIZACJA] Nowa opaska Samsunga SM-R150 uchwycona na zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

Smartwatch Gear S2 jest obecnie flagowym inteligentnym zegarkiem Samsunga. Jednak producent pracuje również nad jego tańszym „odpowiednikiem”. Chociaż nie można oczekiwać, że zaoferuje takie same spektrum funkcji, jak pierwowzór, to pod względem designu będzie miał z nim wiele wspólnego.

Widać to po zdjęciach, jakie wyciekły właśnie do sieci. Samsung ponownie zdecydował się na cylindryczny kształt koperty i wyświetlacza oraz ruchomy pierścień, który ułatwia nawigację po funkcjach wearable. Należy bowiem zaznaczyć, że SM-R150 nie będzie kolejnym smartwatchem w portfolio, a inteligentną opaską.

Urządzenie oznaczone jako SM-R150 figuruje również pod roboczą nazwą Triathlon. Sugeruje to, że opaska przeznaczona będzie dla osób, którym zależy na śledzeniu swojej aktywności fizycznej. Na powyższych zdjęciach widać, że wśród dostępnych funkcji znajdzie się na pewno licznik kroków oraz czujnik mierzący tętno czy poziom wody w organizmie. Natomiast ostatnia grafika zdradza, że SM-R150 będzie można nosić nie tylko na ręce, ale i na ubraniu, jako swojego rodzaju broszkę.

Choć dokładna specyfikacja techniczna SM-R150 nie jest jeszcze znana, to można podejrzewać, że w jej wnętrzu znajdzie się nowy Bio Procesor opracowany przez Samsunga. To kompleksowe rozwiązanie pozwala zaoferować szereg funkcji, które przydadzą się użytkownikom uprawiającym wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.

Na obecną chwilę nie znamy także ceny opaski, ani daty jej premiery. Być może Samsung pokaże ją razem z Galaxy S7 na targach MWC 2016 w Barcelonie.

[AKTUALIZACJA] 18.01.2016, godz. 16:55

Urządzenie widoczne na powyższych grafikach to jednak smartwatch Gear S2. Same ujęcia pochodzą z filmu promocyjnego akcesorium o nazwie Body Compass 2.0, przyczepianego do ubrania (ostatnie zdjęcie), pozwalającego jeszcze dokładniej śledzić aktywność fizyczną użytkownika.

Źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona