Nowa oferta Play dla klientów indywidualnych nazywa się Pokolenia. Jest dość ciekawa | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Nowa oferta Play dla klientów indywidualnych nazywa się Pokolenia. Jest dość ciekawa

Dołącz do dyskusji 0

Odświeżona oferta operatora Play to klasyczne taryfy S, M i L dla abonentów płacących „solo”, w duecie i rodzinnie, ale również nowość – Pokolenia. Ta ostatnia pozwala na skompletowanie załogi 5 lub więcej osób, które możemy zaprosić do umowy za pośrednictwem aplikacji Play24. 

Nowa, podstawowa oferta Play wydaje się być dość prosta. Do wyboru mamy trzy opcje S, M i L – niezależnie od tego, czy podpisujemy umowę w pojedynkę, czy też w większą liczbę osób.

Największą zmianą jest dodanie możliwości podpisania umowy grupowej, czyli Pokolenia. To, co wyróżnia ją na tle innych, podobnych ofert grupowych w innych sieciach jest fakt, że w opcji Pokolenia (dla 5 lub więcej osób), nie trzeba podpisywać umowy jednego dnia, co dotąd mogło nastręczać pewnych trudności. Każdy zaangażowany dopełnia formalności sam, w wybrany przez siebie sposób – w najbliższym salonie Play lub przez internet i kuriera.

Sam proces dobierania kolejnych osób może trwać nawet 6 miesięcy, ale na początku (przy podpisywaniu pierwszej umowy na numer główny) należy zadeklarować, ile użytkowników będzie znajdować się w grupie. Przez pół roku Play będzie pobierał opłatę tylko za aktywne numery.

Możliwość zaproszenia osób do grupy liczącej nawet 10 osób, dostępna jest z poziomu aplikacji Play24. Ważne jest to, że każdy zaproszony płaci sam za siebie, więc nie stracimy rachuby w związku z wieloma przelewami kierowanymi z tytułu abonamentu na nasze konto, z którego i tak płacilibyśmy za usługi Play.

Czy ta oferta ma przewagę nad konkurencją? Niekoniecznie, jeśli chodzi o liczbę wliczonych w abonament gigabajtów, ale mocno broni się wygodą zawierania umów, czego w wypadku obsługi większej liczby osób brakuje w innych sieciach. Play może dzięki tej przewadze zyskać wielu nowych klientów. Wystarczy zaplanować teraz jakąś dobrą promocję ze smartfonami i wyrzucić trochę pieniędzy na kampanię marketingową z kimś znanym (nie jestem pewien, czy został jeszcze jakiś celebryta, który nie przeszedł jeszcze do Play) i sukces murowany.

W gruncie rzeczy pewne kroki w kierunku bonusów przy zawieraniu umów już powzięto. Możemy skorzystać na przykład z:

  • zniżce na abonament wysokości 10 zł w ofertach ze smartfonem przy przeniesieniu numeru,
  • 0 zł za abonament nawet przez 6 miesięcy po przeniesieniu numeru,
  • Huawei Y6 2018 za 1 zł w taryfach Pokolenia L, Rodzina L Duet L.

Nowa oferta będzie dostępna od 23 sierpnia.

Całkiem niezłe zagranie, Fioletowi!

Aktualizacja:

T-Mobile poinformował za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze, że za tydzień również zaprezentuje nową ofertę abonamentową. Co więcej – przynajmniej według deklaracji – ma być ona lepsza od nowej propozycji Play:

Polecamy również:

Nowa oferta internetu w Play to nawet 1 TB transferu z pełną prędkością

źródło: Play dzięki gsmonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona