Nowa oferta Play dla klientów indywidualnych nazywa się Pokolenia. Jest dość ciekawa - Tabletowo.pl

Nowa oferta Play dla klientów indywidualnych nazywa się Pokolenia. Jest dość ciekawa

Dołącz do dyskusji 0

Odświeżona oferta operatora Play to klasyczne taryfy S, M i L dla abonentów płacących „solo”, w duecie i rodzinnie, ale również nowość – Pokolenia. Ta ostatnia pozwala na skompletowanie załogi 5 lub więcej osób, które możemy zaprosić do umowy za pośrednictwem aplikacji Play24. 

Nowa, podstawowa oferta Play wydaje się być dość prosta. Do wyboru mamy trzy opcje S, M i L – niezależnie od tego, czy podpisujemy umowę w pojedynkę, czy też w większą liczbę osób.

Tabletowo.pl Nowa oferta Play dla klientów indywidualnych nazywa się Pokolenia. Jest dość ciekawa GSM

Największą zmianą jest dodanie możliwości podpisania umowy grupowej, czyli Pokolenia. To, co wyróżnia ją na tle innych, podobnych ofert grupowych w innych sieciach jest fakt, że w opcji Pokolenia (dla 5 lub więcej osób), nie trzeba podpisywać umowy jednego dnia, co dotąd mogło nastręczać pewnych trudności. Każdy zaangażowany dopełnia formalności sam, w wybrany przez siebie sposób – w najbliższym salonie Play lub przez internet i kuriera.

Sam proces dobierania kolejnych osób może trwać nawet 6 miesięcy, ale na początku (przy podpisywaniu pierwszej umowy na numer główny) należy zadeklarować, ile użytkowników będzie znajdować się w grupie. Przez pół roku Play będzie pobierał opłatę tylko za aktywne numery.

Tabletowo.pl Nowa oferta Play dla klientów indywidualnych nazywa się Pokolenia. Jest dość ciekawa GSM

Możliwość zaproszenia osób do grupy liczącej nawet 10 osób, dostępna jest z poziomu aplikacji Play24. Ważne jest to, że każdy zaproszony płaci sam za siebie, więc nie stracimy rachuby w związku z wieloma przelewami kierowanymi z tytułu abonamentu na nasze konto, z którego i tak płacilibyśmy za usługi Play.

Czy ta oferta ma przewagę nad konkurencją? Niekoniecznie, jeśli chodzi o liczbę wliczonych w abonament gigabajtów, ale mocno broni się wygodą zawierania umów, czego w wypadku obsługi większej liczby osób brakuje w innych sieciach. Play może dzięki tej przewadze zyskać wielu nowych klientów. Wystarczy zaplanować teraz jakąś dobrą promocję ze smartfonami i wyrzucić trochę pieniędzy na kampanię marketingową z kimś znanym (nie jestem pewien, czy został jeszcze jakiś celebryta, który nie przeszedł jeszcze do Play) i sukces murowany.

W gruncie rzeczy pewne kroki w kierunku bonusów przy zawieraniu umów już powzięto. Możemy skorzystać na przykład z:

  • zniżce na abonament wysokości 10 zł w ofertach ze smartfonem przy przeniesieniu numeru,
  • 0 zł za abonament nawet przez 6 miesięcy po przeniesieniu numeru,
  • Huawei Y6 2018 za 1 zł w taryfach Pokolenia L, Rodzina L Duet L.

Nowa oferta będzie dostępna od 23 sierpnia.

Całkiem niezłe zagranie, Fioletowi!

Aktualizacja:

T-Mobile poinformował za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Twitterze, że za tydzień również zaprezentuje nową ofertę abonamentową. Co więcej – przynajmniej według deklaracji – ma być ona lepsza od nowej propozycji Play:

Polecamy również:

Nowa oferta internetu w Play to nawet 1 TB transferu z pełną prędkością

źródło: Play dzięki gsmonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona