Nowa oferta na kartę w T-Mobile: płacisz tylko wtedy, gdy korzystasz | Tabletowo.pl

Nowa oferta na kartę w T-Mobile: płacisz tylko wtedy, gdy korzystasz

Albo no limit i 10GB internetu za 25 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Ofert na kartę na rynku jest pod dostatek (choć czasem można odnieść wrażenie, że aż nadto) i nie jest wcale łatwo wśród nich się odnaleźć. Dlatego T-Mobile przygotował ultraprostą propozycję, której zasady są jasne jak słońce.

Wszystko w myśl zasady: korzystasz – płacisz, nie korzystasz – nie płacisz. W praktyce wyglądać ma to tak, że jeżeli w danym dniu użytkownik wykona połączenie (do sieci komórkowych lub/i stacjonarnych) lub/i wyśle SMS lub/i połączy się z internetem, z jego konta pobrana zostanie złotówka. Jedynym (górnym) limitem, i to wyłącznie w ostatnim przypadku, jest 300MB.

Na szczęście T-Mobile zadbał również o to, żeby klientom nie spędzała snu z powiek obawa, że ich smartfon przypadkowo i tylko na chwilę połączy się z siecią, żeby – na przykład – zaktualizować informacje o pogodzie. Operator bowiem ustalił dolną, dzienną granicę na poziomie 5MB – dopiero po jej przekroczeniu naliczona zostanie złotówka (oczywiście jeżeli użytkownik nie wykona połączenia i nie wyśle SMS-a w danym dniu).

O ważność konta klienci też nie będą musieli się martwić, ponieważ zarówno po każdym doładowaniu, jak i pobraniu z konta każdej złotówki, jest ona przedłużana na kolejne 365 dni.

Oferta będzie domyślnie włączana na wszystkich, zakupionych po 1 stycznia 2017 roku starterach. Mogą z niej jednak skorzystać również obecni użytkownicy. Aby to zrobić, wystarczy wysyłać SMS o treści START na numer 466 lub użyć kodu ekspresowego  *140*296#.

To jednak nie wszystko. T-Mobile przygotowało także drugą taryfę, w której klienci dostają nielimitowane połączenia do sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y oraz pakiet 10GB internetu za 25 złotych, ważne przez 30 dni kalendarzowych i odnawianych automatycznie co miesiąc (pod warunkiem, że na koncie znajduje się wystarczająco środków). Do tego, w razie potrzeby, można też dokupić paczki internetu: 1GB, 3GB i 5GB za – odpowiednio – 5, 9 i 12 złotych.

Z tej oferty również mogą skorzystać obecni użytkownicy. Wystarczy, że wyślą SMS o treści START na numer 469 lub wpiszą na klawiaturze swojego smartfona kod ekspresowy *140*265#. Natomiast dla przenoszących numer z innej sieci, T-Mobile daje pierwszy miesiąc usługi za darmo – wystarczy doładować konto kwotą 25 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona