sieć Mobile Vikings strona główna (fot. Mobile Vikings)

Rewolucja w Mobile Vikings: nie ma już praktycznie niczego, została tylko jedna taryfa

Ciekawe rzeczy zadziały się w ofercie sieci Mobile Vikings – operator zrobił totalną czystkę w niej i pozostawił tylko jeden pakiet. Jest prosto i przejrzyście, ale czy również korzystnie?

Klienci Mobile Vikings jeszcze do niedawna mogli wybrać ofertę STANDARD lub NO LIMIT. W pierwszym przypadku mieli do dyspozycji opcje za 19 złotych (STANDARD 19) i za 29 złotych (STANDARD 29). W obu dostawali nielimitowane rozmowy do Mobile Vikings i Play oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. W tańszej operator dodawał jeszcze 3 GB internetu, natomiast w droższej 15 GB.

Reklama

W ofercie NO LIMIT także były dwie opcje do wyboru: za 25 złotych (NO LIMIT 25) i za 35 złotych (NO LIMIT 35). W obu użytkownicy otrzymywali nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, natomiast w pierwszej dodatkowo jeszcze 15 GB, a w drugiej 25 GB.

Wydawało się więc, że oferta Mobile Vikings jest dopasowana do różnych potrzeb i każdy klient powinien znaleźć odpowiednią propozycję dla siebie. Operator najwyraźniej doszedł jednak do wniosku, że jest ona zbyt rozbudowana i postanowił ją maksymalnie uprościć. Tak bardzo, że pozostawił tylko jeden pakiet.

Jest on identyczny jak dotychczasowy NO LIMIT 25, ponieważ także zawiera w sobie nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 15 GB internetu. W dodatku klienci, którzy przeniosą swój numer do Mobile Vikings, dostaną dodatkowe 10 GB na start.

Na koniec taka ciekawostka: operator na swojej stronie internetowej chwali się największym wskaźnikiem lojalności użytkowników oferty typu pre-paid w Europie – 99% osób, które dołączyło do grona jego klientów, nadal korzysta z usług Mobile Vikings. Wypada pogratulować, a konkurencja może tylko pozazdrościć.

Źródło: Mobile Vikings