fot. lajt mobile

Nowa oferta w lajt mobile No Limit XL – nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 100 GB internetu za 49,90 złotych

Różni użytkownicy mają różne wymagania, dlatego operatorzy starają się tak ułożyć swoją ofertę, aby odpowiedzieć na potrzeby możliwie jak największej ich liczby. Sieć lajt mobile przygotowała coś dla bardziej wymagających klientów i dodała do swojego portfolio pakiet No Limit XL, w skład którego wchodzą nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz paczka 100 GB internetu mobilnego.

Najczęściej w ofertach typu „no limit” dodawane są stosunkowo niewielkie pakiety internetu – od kilku do maksymalnie dwudziestu-trzydziestu gigabajtów. Niektórzy operatorzy dorzucają dodatkowy transfer za staż, ale aby go otrzymać, trzeba pozostawać w sieci przez dłuższy czas.

Sieć lajt mobile w pakiecie No Limit XL od razu daje 100 GB internetu. Właściwie to internet jest nielimitowany, ponieważ po wykorzystaniu całej paczki nie są naliczane dodatkowe opłaty za transfer, jednak jego prędkość spada do zaledwie 32 kbit/s.

W skład pakietu No Limit XL wchodzą również nielimitowane rozmowy i SMS-y na krajowe numery komórkowe. Jeśli klient chce korzystać również z nielimitowanych rozmów na krajowe numery stacjonarne lub/i nielimitowanych MMS-ów, to w każdym przypadku musi za taką możliwość dopłacić 2 złote miesięcznie.

Miesięczna opłata za pakiet No Limit XL wynosi 49,99 złotych. Cena ta obowiązuje jednak wyłącznie wtedy, kiedy w danym miesiącu użytkownik wykorzysta w roamingu w Unii Europejskiej nie więcej niż 50 minut lub SMS-ów (wymiennych w stosunku 1:1; jedna minuta = jeden SMS). Jeśli przekroczy ten próg lub/i wyśle za granicą MMS lub/i skorzysta z internetu po sieci komórkowej (jeżeli nie ma wykupionego pakietu internetu do wykorzystania w roamingu), wówczas operator doliczy mu do abonamentu aż 20 złotych.

Ta sama zasada dotyczy pakietów dodatkowych, tj. wspomnianych nielimitowanych rozmów na krajowe numery stacjonarne i nielimitowanych MMS-ów – klient wówczas zapłaci za nie aż po 10 złotych (za każdy jeden).

Opłata aktywacyjna to wydatek rzędu 19 złotych, jeśli jednak klient przeniesie numer, zapłaci za nią tylko 5 złotych. Umowa podpisywana jest na czas nie określony więc można ją wypowiedzieć w dowolnym momencie (z zachowaniem okresu wypowiedzenia).

Cennik i regulamin oferty specjalnej „Komórka bez limitu” (PDF)

Źródło: lajt mobile