Nowa oferta dla duetów i rodzin w Orange - więcej znaczy taniej 18
fot. Pexels

Nowa oferta dla duetów i rodzin w Orange – więcej znaczy taniej

Orange sukcesywnie odświeża swoją ofertę. Po zmianach w pre-paidzie i ofercie dla firm, przyszedł czas, aby zaserwować coś nowego klientom indywidualnym. Od teraz duety i rodziny mają mieć u Pomarańczowego jeszcze więcej, a jednocześnie też taniej.

Przy tworzeniu nowej oferty Orange chciało, aby była ona jak najbardziej elastyczna. Klienci mają więc od teraz do wyboru trzy różne plany: Standardowy, Optymalny i Wbogacony. Co bardzo ważne, można je mieszać i łączyć w dowolne konfiguracje – tak, aby każdy miał do dyspozycji tyle, ile potrzebuje.

We wszystkich planach klient dostaje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce. Do tego w Standardowym jest 5 GB internetu, w Optymalnym 10 GB, a we Wzbogaconym 20 GB. W dwóch ostatnich przypadkach po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych można korzystać z internetu bez limitu danych, ale z ograniczoną do 1 Mbit/s prędkością. W każdej chwili użytkownik może też przywrócić pełną prędkość przesyłu danych pakietowych – w tym celu należy aktywować pakiet 1 GB internetu za 3 złote (na przykład poprzez wysłanie SMS-a o treści „AKT GB” na numer 80147).

Plan Standardowy kosztuje 39,99 złotych miesięcznie, Optymalny 49,99 złotych, a Wzbogacony 69,99 złotych. W przypadku dobrania do jednego planu drugiego, klient otrzyma na ten ostatni rabat w wysokości 20 złotych miesięcznie. Taka sama zniżka przewidziana jest także w ofercie dla rodzin (czyli każdy kolejny plan będzie tańszy o 20 złotych miesięcznie).

Nowa oferta dla duetów i rodzin w Orange - więcej znaczy taniej 20
Przykładowa konfiguracja dla Duetów (fot. Biuro Prasowe Orange Polska)

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska