Nowa oferta a2mobile: całkowity no limit za jedyne 19,90 złotych 18
a2mobile nowa oferta

Nowa oferta a2mobile: całkowity no limit za jedyne 19,90 złotych

Konkurencja na rynku telekomunikacyjnym jest ogromna, dlatego operatorzy prześcigają się, aby dać klientowi jak najwięcej za jak najmniej. a2mobile (celowo z małej litery, w taki sposób zapisuje się nazwę tej sieci) postanowiło zagrać bardzo ostro i daje całkowity no limit za jedyne 19,90 złotych.

W nowej ofercie a2 mobile znajdują się trzy Niewyczerpalne Pakiety:

  • Niewyczerpalne Rozmowy, czyli nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, należące do wszystkich, działających w Polsce sieci oraz numery stacjonarne,
  • Niewyczerpalne Wiadomości, czyli nielimitowane SMS-y oraz – co dość niespotykane obecnie – MMS-y do wszystkich, krajowych sieci komórkowych,
  • Niewyczerpalny Internet na następujących zasadach: do 5GB nie ma ograniczenia prędkości. Od 5GB do 10GB transfer może odbywać się z maksymalną prędkością 3 Mbit/s. Od 10GB to 15GB spada ona do 1 Mbit/s, natomiast po przekroczeniu progu 15GB do 512 kbit/s. W dowolnym momencie użytkownik może jednak odnowić limity transferu danych i związane z nimi ograniczenia prędkości. Taka usługa jest każdorazowo płatna 5 złotych.

Każdy z ww. pakietów kosztuje 9,90 złotych. Ale jeżeli użytkownik kupi dwa, to zapłaci 15,90 złotych, natomiast za trzy już tylko 19,90 złotych. W zestawie z każdym dołączany jest nieodpłatnie Pakiet Społecznościowy, czyli nielimitowany transfer na korzystanie z KATZ, Facebook, Messenger i Frifon.

Każdy z Niewyczerpalnych Pakietów ważny jest przez 31 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia. Stawki poza pakietami wynoszą: po 10 groszy za minutę połączenia, SMS i MMS oraz 10 złotych za 1GB internetu.

Nowa oferta a2mobile: całkowity no limit za jedyne 19,90 złotych 19
a2mobile Niewyczerpalne Pakiety

a2mobile korzysta z sieci własnej Aero2 Sp. z o.o. oraz z nadajników sieci Plus

Źródło: informacja prasowa