Nowa Motorola uchwycona na zdjęciach - Tabletowo.pl

Nowa Motorola uchwycona na zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

W sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo ujawniają wygląd nowego, nadchodzącego smartfonu Motoroli. Jest na co czekać?

Informowaliśmy już, że Motorola szykuje dwa ciekawe urządzenia:  Moto X Sport i Moto G trzeciej generacji. Dziś pojawiła się informacja o kolejnym smartfonie tego producenta.

Na Facebooku użytkownik HelloMotoHK opublikował zdjęcie, które rzekomo przedstawia zbliżającego się smartfona, który zostanie nazwany Motorola Droid. Na fotografii można dostrzec delikatną, przyjemną dla oka fakturę tylnej klapki, która wykonana jest prawdopodobnie z gumowanego tworzywa sztucznego. Zdaje mi się również, że ramki urządzenia są tutaj wykonane z metalu.

Motorola-new-Moto-Droid-soon-01

Na środku od góry znajdziemy charakterystyczną dla Motoroli zabudowę, w której umieszczono soczewkę aparatu oraz diodę LED. Ze zdjęcia możemy „wycisnąć” jeszcze, że głośnik główny będzie umieszczony w dolnej części tylnej obudowy.

Tylko czy to oby na pewno Motorola Droid?  A może jednak Moto G trzeciej generacji? Pojawiły się bowiem zdjęcia, które przedstawiają białą wersję tego urządzenia (o czym również niedawno pisaliśmy). Na pierwszy rzut oka widać już, że oba urządzenia mają ze sobą sporo wspólnego.

Jeśli urządzenie ze zdjęć to Motorola Moto G (2015), to może ono być wyposażone w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, procesor Snapdragon 410, 1GB pamięci ram, 8GB miejsca na pliki oraz aparat o matrycy 13 Mpix. Jeśli to jednak nowa Motorola Droid, to na temat specyfikacji nie wiemy nic.

Źródło: phonearena, gsmarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona