T-Mobile logo

Uczciwy deal: przetestuj nową aplikację T‑Mobile i zgarnij 10 GB internetu w podziękowaniu

W lipcu 2018 roku ruszyły beta testy nowej aplikacji T-Mobile. Operator jest już na ostatniej prostej i właśnie poprosił swoich klientów, aby pomogli mu ją przetestować przed oficjalnym udostępnieniem. Gra jest warta świeczki, ponieważ w ramach podziękowania można zgarnąć pakiet 10 GB internetu.

Już na początku trzeba jednak doprecyzować, że propozycja przetestowania nowej aplikacji T-Mobile skierowana jest wyłącznie do klientów, posiadających smartfon z Androidem – właściciele iPhone’ów niestety nie mogą wziąć udziału w testach programu.

Reklama

Co nowego w nowej aplikacji T-Mobile?

Zanim przejdę jednak do szczegółów, wypada mi powiedzieć, jakie nowe funkcje oferuje nowa aplikacja T-Mobile. Wśród nowości operator wymienia m.in. możliwość zarządzania wieloma numerami i przypisania im spersonalizowanych nazw, aby ułatwić ten proces oraz zapłacenia i przeglądania historii faktur z ostatnich 12 miesięcy. Pojawiła się też opcja dodania karty kredytowej jako formy automatycznej płatności i metody doładowania kont prepaid.

Jak wziąć udział w testach nowej aplikacji T-Mobile?

Jak już wspomniałem, aby w ogóle przystąpić do testów, należy mieć smartfon z systemem operacyjnym Android. Jeśli spełniacie ten warunek, musicie przejść na >tę stronę< i postępować według instrukcji oraz pobrać na swoje urządzenie plik instalacyjny z nową aplikacją T-Mobile.

10 GB internetu w podziękowaniu

Każdy klient, który przystąpi do testów, otrzyma od T-Mobile pakiet 10 GB internetu jako podziękowanie. Jest tylko jeden warunek: trzeba zapisać się najpóźniej do 30 września 2018 roku. Pozostało więc już zaledwie kilka dni, aby to zrobić, więc nie ma co zwlekać. Oczywiście należy też zainstalować i zalogować się do aplikacji – inaczej prezent nie zostanie przyznany.

Oferta skierowana jest zarówno do abonentów, jak i klientów, korzystających z oferty na kartę. Pakiet będzie ważny przez kolejnych 30 dni kalendarzowych od momentu jego przyznania. Trzeba też wiedzieć, że bonus przysługuje wyłącznie tym użytkownikom, którzy przetestują aplikację po raz pierwszy.

Źródło: informacja prasowa