Nova 4e na oficjalnych grafikach. Teraz te wszystkie smartfony Huawei wyglądają tak samo

Za dwa dni Huawei zaprezentuje w Chinach nowy smartfon klasy średniej – model Nova 4e. Raczej nie zostaniemy zaskoczeni jej wyglądem, skoro już teraz pojawiły się w sieci jej zdjęcia, a dokładniej – grafiki prasowe.

Huawei Nova 4e mocno przypomina swoją konstrukcją spodziewanego Huawei P30, którego premierę zaplanowano na 26 marca w Paryżu. W średniopółkowcu dostrzegamy podobieństwa w postaci pionowego ułożenia trzech aparatów z tyłu obudowy. Różnicą, jaką od razu możemy zauważyć, jest obecność czytnika linii papilarnych, który w P30 Pro zostanie zintegrowany z ekranem.

Reklama

Z przodu 6,15-calowy Full HD+ ekran wypełni zdecydowanie większą część przedniego panelu, pozostawiając miejsce na nieprzesadzone ramki i wycięcie w kształcie kropli wody.

Z pełną, dostępną na ten moment specyfikacją, zapoznacie się przechodząc do artykułu, w którym dane te zebrał Grzegorz. Więcej informacji będzie dostępnych po prezentacji tego smartfona.

Jako że spodziewamy się, że Nova 4e będzie bazą dla modelu P30 Lite, warto będzie prześledzić premierę tego smartfona, zaplanowaną na najbliższy czwartek. P30 Lite, choć zadebiutuje jakiś tydzień lub dwa później, będzie miał wiele wspólnego z Novą. Co ciekawe, poznaliśmy już nawet nieoficjalną polską cenę lżejszej P-trzydziestki.

Znamy cenę Huawei P30 Lite w Polsce. Na szczęście producent nie zdecydował się na podwyżkę

źródło: MySmartPrice