Notion Ink Adam znów w sprzedaży. Honeycomb nadchodzi!

Radujcie się, aktualni i przyszli posiadacze tabletu Notion Ink Adam, albowiem wkrótce zasmakuje on „Plastra miodu”!

Firma Notion Ink po raz kolejny rozpoczęła sprzedaż swojego tabletu Adam (zainteresowanych zapraszamy tutaj). Jego cena nadal pozostaje niezmienna i wynosi 375$ za wersję podstawową (LCD, Wi-Fi) oraz 550$ za wersję rozszerzoną, obejmującą bardzo dobry ekran Pixel Qi orz moduł 3G. Przyczyną ponownego pojawienia się Adama na rynku zapewne jest jego dzisiejsza aktualizacja, która wnosi nową wersję interfejsu Eden (1.5), przeglądarkę Dolphin Browser oraz wiele innych aplikacji.

Jednak to nie wszystko – już w środę Adam zasmakuje Androida 2.3 Gingerbread, a 27 czerwca – Honeycomb!

Dla przypomnienia, Notion Ink Adam w rozszerzonej wersji, poza modułem 3G i ekranem Pixel Qi, wyposażono w 10.1-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli i funkcją multitouch, procesor nVidia Tegra 2 1GHz, Wi-Fi, aGPS, czytnik kart pamięci, wyjście HDMI, akcelerometr oraz system Android w wersji 2.2 / 2.3 / 3.0.

Mierząc w latach technologicznych, Notion Ink Adam jest już dość leciwym tabletem, ale, jak widać, nie całkowicie zapomnianym przez producenta. Czyżby przeżywał drugą młodość?

A jeśli zastanawiacie się nad kupnem tego tabletu, zapraszamy do przeczytania recenzji Notion Ink Adamczęść pierwsza i druga.

źródło