Notion Ink Adam 2 – premiera na CES 2012. Czego możemy się spodziewać?

Notion Ink Adam to jeden z niewielu tabletów poza iPadem, które wywołały wokół siebie tak wiele szumu. Jeśli polowaliście na jeden z egzemplarzy tego tabletu i wciąż go nie zdobyliście (bo, nie ma co ukrywać, było to dość trudne), jest szansa, że w pierwszych miesiącach przyszłego roku będziecie mogli kupić jeszcze ciekawsze urządzenie. Okazuje się bowiem, że Notion Ink pracuje nad tabletem Adam 2.

Następca oryginalnego Adama ma zadebiutować oficjalnie podczas styczniowych targów CES 2012, natomiast mamy go poznać miesiąc wcześniej, w grudniu, na co wskazują słowa dobrze znanego nam już Rohana Shravana:

This December you should see Adam 2 if everything goes fine. We love CES

Jaki będzie Notion Ink Adam 2? Wiele wskazuje na to, że systemem operacyjnym, pod kontrolą którego będzie pracował, będzie Android 3.2 (a może Android Ice Cream Sandwich?), a jego sercem ma być rzekomo czterordzeniowa Tegra 3 Kal-El. Oczywiście ma także nie zabraknąć charakterystycznego dla tabletu tego producenta ekranu Pixel Qi – jednakże kolejnej generacji (na poniższym wideo). Co ciekawe (i wątpliwe moim daniem) Adam 2 ma oferować także kamerkę 3D.

Z niecierpliwością czekam na kolejne wieści w jego sprawie. Zapowiada się bowiem bardzo interesująco!

Wracając jednak do oryginalnego Notion Ink Adam – obszerną recenzję tego tabletu napisaną przez naszego Czytelnika, znajdziecie tutaj.

źródło, źródło