Notion Ink Adam 2 bez Tegry 3, za to z chipem TI OMAP - Tabletowo.pl

Notion Ink Adam 2 bez Tegry 3, za to z chipem TI OMAP

Tabletowo.pl Notion Ink Adam 2 bez Tegry 3, za to z chipem TI OMAP Nowości

Rohan Shravan, CEO Notion Ink, kilka dni temu zapowiedział, że jeszcze w tym tygodniu poznamy pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego urządzenia, tabletu Adam 2. I faktycznie tak się stało.

Już od dłuższego czasu wiemy, że firma Notion Ink przygotowuje kolejny tablet internetowy. Dotychczas wiele wskazywało na to, że NI pokusi się o zastosowanie w modelu Adam 2 czterordzeniowego procesora Tegra 3, jednak były to jedynie domysły. Jak się dziś okazało, całkowicie mylne. Producent rodem z Indii ogłosił nawiązanie współpracy z Texas Instruments. A to z kolei oznacza, że tablet Notion Ink Adam 2 będzie pracował dzięki TI OMAP44xx i będzie oferował WiLink 7.0 (układ z WiFi, GPS, Bluetooth – więcej informacji na jego temat znajdziecie na stronie TI). Co więcej, wiemy już także, że będzie działał w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Kiedy możemy się spodziewać premiery Notion Ink Adam 2? Wszystkie znaki na niebie i ziemi jeszcze w lipcu wskazywały na to, że na CES 2012, ale… te targi są już za nami. Być może tablet ten poznamy w Barcelonie na MWC 2012, a jeśli nie, to na CeBIT w Hanowerze lub jeszcze później… Termin oficjalnej prezentacji owiany jest tajemnicą.

Tabletowo.pl Notion Ink Adam 2 bez Tegry 3, za to z chipem TI OMAP Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona