Nokia Lumia 2520 (Sirius) coraz bliżej premiery - Tabletowo.pl

Nokia Lumia 2520 (Sirius) coraz bliżej premiery

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nokia Lumia 2520 (Sirius) coraz bliżej premiery Nokia Nowości Plotki / Przecieki

Twitterowe konto użytkownika evleaks znane jest z tego, że zdradza nam wiele nieoficjalnych (co więcej, w bardzo wielu przypadkach trafnych) informacji na jakiś czas przed oficjalną premierą danego urządzenia. Nie inaczej jest w przypadku tabletu Nokii, a w sumie to już Microsoftu. Z najnowszych wieści wynika, że sprzęt ten, znany w sieci dotychczas pod kodową nazwą Nokia Sirius, zadebiutuje jako Nokia Lumia 2520.

Z tego samego źródła dowiadujemy się, że Lumia 2520 ma trafić do sprzedaży w amerykańskiej sieci Verizon w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i czarnej (pierwsza z nich widoczna na renderze pojawiającym się w sieci od dłuższego czasu – poniżej). Wiele wskazuje na to, że na rynku pojawi się w październiku.

Co do tej pory wiemy o samym urządzeniu? Nokia Lumia 2520 ma być tabletem wyposażonym w ekran 10,1″ Full HD, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 2,15GHz, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat 6,7 Mpix, kamerkę 2 Mpix, port USB 3.0 i wyjście microHDMI. Całość ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Windows RT 8.1 i oferować LTE. Cena Lumia 2520 ma się zaczynać rzekomo od 499 dolarów.

Wszystko wskazuje na to, że już 26 września (czwartek) wszystko stanie się jasne. To właśnie na ten dzień została zaplanowana konferencja prasowa, na której Nokia Lumia 2520 ma zostać zaprezentowana.

Tabletowo.pl Nokia Lumia 2520 (Sirius) coraz bliżej premiery Nokia Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona