Nowa oferta nju mobile może nie jest rewolucyjna, ale na pewno jest korzystna | Tabletowo.pl

Nowa oferta nju mobile może nie jest rewolucyjna, ale na pewno jest korzystna

Dołącz do dyskusji 0

Nju mobile to sieć komórkowa, która dosyć szybko zebrała grono wiernych i oddanych klientów. Nic dziwnego, ponieważ oferta operatora jest rzeczywiście korzystna. Do tego dzisiaj część abonamentowa została zaktualizowana o trzy nowe plany taryfowe. Ciekawi?

Aktualnie odnoszę wrażenie, że reklama, w której ograniczenia i limity nie interesują mnie była udana co najmniej tak bardzo, jak legendarne kopytko, które przez ręce kabaretu Mumio dostarczył nam Plus. Nie ma chyba osoby, której uwagi nie zwróciła maskotka nju – jest to postać o tyle sympatyczna, że wielu z nas zdarza się nawet zapomnieć, iż omawiany operator to w gruncie rzeczy sieć-córka znanego wszystkim Orange. Nie ma jednak co skupiać się na powiązaniach, skupmy się na cenach. Oferta abonamentowa nju mobile została bowiem zaktualizowana o trzy nowe (a raczej odświeżone) plany taryfowe. Przyjrzyjmy się im bliżej:

  • Rozmowy – za kwotę nieprzekraczającą 19 złotych miesięcznie użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne oraz skromny 1 GB internetu. Chociaż tyle dobrego, że w ramach roamingu międzynarodowego abonenci otrzymują 0,96 GB transferu do wykorzystania na terenie Unii Europejskiej.
  • Wszystko – w tym przypadku za nie więcej niż 29 złotych miesięcznie klientowi przysługuje więcej internetu – bo aż 10 GB w kraju. Rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane. Niestety, przyrost danych pakietowych w roamingu międzynarodowym nie jest liniowy – w tym przypadku użytkownik dostanie do dyspozycji 1,46 GB.
  • Najwięcej – za co najwyżej 39 złotych miesięcznie, oprócz nielimitowanych rozmów na telefony komórkowe i stacjonarne oraz SMS-ów i MMS-ów bez ograniczeń, abonentom przysługuje aż 20 GB danych pakietowych w kraju. Internet na terenie Unii Europejskiej po raz kolejny nie powala, gdyż użytkownik ograniczony jest do skromnych 1,96 GB.

Sprawa jest bardzo przejrzysta, jeśli dopiero chcecie podpisać umowę. Ale co w sytuacji, jeżeli już jesteście klientami nju mobile? Migrację na nowy plan taryfowy można dokonać na stronie internetowej lub poprzez wysłanie SMS-a o treści START – adresat wiadomości zależy oczywiście od tego, który plan taryfowy Was interesuje. Jest to numer 80411, jeśli macie do wydania 19 złotych, 80422, gdy chcecie poświęcić dyszkę więcej i 80433, jeżeli macie „chrapkę” na 20 gigabajtów internetu w kraju.

Warto w tym momencie przypomnieć, że nju mobile dba nie tylko o nowych, ale również o starych klientów. Dzięki promocji Im dłużej, tym lepiej po pół roku stażu u operatora pakiet danych zostanie powiększony dwukrotnie, po roku przelicznik wynosi 2,5x, zaś po dwóch latach będziecie mogli wykorzystać aż trzy razy gigabajtów więcej niż nowi klienci.

źródło: Blog Orange, Telepolis

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona