Nju mobile: 40GB internetu za 29 złotych

Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań dobrej oferty mobilnego internetu, być może właśnie trafiliście na taką, która Was zainteresuje. Otóż w nju mobile za 29 złotych miesięcznie otrzymacie 40GB danych do wykorzystania. A to dopiero początek dobrych informacji.

nju internetowy – 40GB za 29 złotych miesięcznie

Nowa usługa nju mobile to oferta z rachunkiem miesięcznym, którego wysokość minimalna to 9 złotych. Ale tu trzeba pamiętać, że po trzech miesiącach dolna granica rachunku znika, co jest ciekawym bonusem dla stałych użytkowników – aby z tego skorzystać, należy aktywować usługę „im dłużej, tym lepiej”.

Mimo wszystko jednak bardziej interesująco przedstawia się sama nowa oferta, w ramach której płacimy maksymalnie 29 złotych i otrzymujemy 40GB danych do wykorzystania. Po pół roku liczba dostępnego transferu wzrasta dwukrotnie – do 80GB miesięcznie, po roku – do 100GB, a po dwóch latach – do 120GB miesięcznie. Oczywiście wciąż za te same pieniądze!

Po zużyciu miesięcznego limitu danych jest lejek – do 1 Mb/s.

nju-mobile-40gb-za-29zł

Nowy plan nju mobile – internet dodatkowy

Nowością jest też plan nju internet dodatkowy powiązany z posiadanym już przez Was numerem. Tutaj za 20 GB zapłacicie 19 zł. Jednak na tym nie koniec, bo z pakietu mogą korzystać wszystkie karty SIM, które są podpięte do Waszego głównego rachunku. Co więcej sumuje się on z pakietem danych głównego rachunku. W tym przypadku również działa zasada, że im dłużej tym lepiej i otrzymujecie bonusy, takie jak w Waszym planie głównym. Oznacza to, że jeżeli macie nju z rachunkiem od 2 lat, to za 19 zł. miesięcznie otrzymacie 60 GB internetu.

– napisał Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska

źródło: blog Orange, nju mobile