BlackBerry DTEK60

Niezaprezentowany jeszcze BlackBerry DTEK60 już dostępny w przedsprzedaży

To nic, że BlackBerry nie zaprezentowało jeszcze oficjalnie modelu DTEK60. Smartfon dostępny jest już w przedsprzedaży, dzięki czemu potwierdzona została jego cena.

Do tej pory zdążyliśmy już poznać specyfikację oraz wygląd DTEK60. W międzyczasie, w jednym z przecieków, przewinęła się również jego cena, która teraz została potwierdzona. Tegoroczny flagowiec BlackBerry został wyceniony w Kanadzie na 699 dolarów (CAD), czyli równowartość 2050 złotych. Dla porównania, Galaxy S7 kosztuje aktualnie w tym kraju 750 dolarów.

Sklep, w ofercie którego pojawił się BlackBerry DTEK60, dostarczył nam również lepszej jakości rendery (to te same grafiki, które przed kilkoma dniami opublikował serwis WinFuture):

Według ostatnich przecieków, DTEK60 ma trafić na rynek 11 października. Jest to prawdopodobny termin – zwłaszcza, że na stronie BlackBerry można też już znaleźć informacje na temat tego modelu (te same, które opublikowano przez przypadek dwa tygodnie temu; co ciekawe, w adresie wciąż widnieje zapis specifications-a-donotpublish).

Źródło: NCIX, BlackBerry@evleaks (grafika wyróżniająca)