Nieoficjalne rendery Samsunga Galaxy Note 5 | Tabletowo.pl

Nieoficjalne rendery Samsunga Galaxy Note 5

...które wyglądają tak realistycznie, jakby to była wersja finalna urządzenia

Dołącz do dyskusji 0

Premiera Samsunga Galaxy Note 5 zbliża się wielkimi krokami – coraz częściej mówi się, że nastąpi ona już 12 sierpnia, a sprzedaż rozpocznie się 9 dni później. Z dnia na dzień poznajemy też nowe szczegóły na temat specyfikacji i wyglądu flagowego phabletu Koreańczyków.

Chociaż w sieci pojawiały się różne rendery Samsunga Galaxy Note 5, to jeszcze żadne z nich nie były tak realistyczne jak te, które prezentujemy Wam poniżej. Ich autorem jest Ivo Marić, który bardzo dokładnie zaprezentował każdy szczegół urządzenia, łącznie z nowym S-Penem. Według niego (i wielu innych przecieków) został on przeprojektowany w taki sposób, że już nie trzeba używać paznokci, aby się do niego dostać. Wystarczy go „wcisnąć” i wyskoczy automatycznie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pozwolić Wam cieszyć oczy tą wspaniałą koncepcją, która na pewno w wielu miejscach pokryje się z rzeczywistością.

Źródło: NowhereelsePocketnow

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona