T-Mobile logo

Nielimitowany internet za darmo na dwa tygodnie dla wszystkich klientów T-Mobile

To chyba najlepszy prezent, jaki można sobie wymarzyć na święta. T-Mobile postanowił obdarować wszystkich klientów (z nielicznymi wyjątkami) nielimitowanym internetem mobilnym aż na dwa tygodnie. Nie ma co, magentowy operator ma gest!

Obecnie w niemal każdej taryfie użytkownik otrzymuje większy lub mniejszy pakiet internetu. Wiele osób nie wykorzystuje go w całości (dlatego Orange postanowiło ten fakt wykorzystać w szczytnym celu), ale są też tacy, którym on nie wystarcza i muszą dokupować dodatkowy transfer albo szukać alternatywnych sposobów dostępu do sieci (na przykład przez publiczne hotspoty lub u rodziny bądź znajomych). Dzięki zaskakującemu gestowi T-Mobile nie będą już musieli tego robić (przynajmniej przez jakiś czas).

Nielimitowany internet za darmo na dwa tygodnie dla wszystkich klientów T-Mobile

Operatorzy często obdarowują swoich klientów różnymi prezentami, ale nie spodziewaliśmy się, że T-Mobile będzie miało aż taki gest – wiele osób nie mogło sobie wymarzyć lepszego prezentu na święta i Nowy Rok. Już od jutra, tj. 6 grudnia 2019 roku, aż do 2 stycznia 2020 roku wszyscy użytkownicy magentowej sieci (z wyjątkiem największych klientów biznesowych) będą mogli aktywować nielimitowany internet mobilny na dwa tygodnie (od momentu uruchomienia).

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Aby skorzystać z tej jakże wyjątkowej okazji, trzeba pobrać na swoje urządzenie mobilne aplikację Mój T-Mobile, ponieważ tylko za jej pomocą będzie można aktywować przygotowany przez T-Mobile prezent – odpowiednia opcja pojawi się w menu już jutro. Program dostępny jest zarówno na system Android, jak i platformę iOS. Promocja skierowana jest to użytkowników taryf abonamentowych, na kartę i MIX, zarówno indywidualnych, jak i SOHO.

Przywoływana oferta z pewnością sprawi, że wiele osób jeszcze bardziej polubi swojego operatora, ponieważ dzięki takiemu gratisowi będzie można korzystać z internetu do woli bez obaw o wyczerpanie dostępnego transferu. Niektórzy zapewne też dzięki temu zaoszczędzą, a inni nie zdenerwują się, że po wykorzystaniu dostępnej paczki włączył im się lejek.

Źródło: T-Mobile via Katarzyna Pura