T-Mobile logo

Nielimitowany internet za darmo na dwa tygodnie dla wszystkich klientów T-Mobile

To chyba najlepszy prezent, jaki można sobie wymarzyć na święta. T-Mobile postanowił obdarować wszystkich klientów (z nielicznymi wyjątkami) nielimitowanym internetem mobilnym aż na dwa tygodnie. Nie ma co, magentowy operator ma gest!

Obecnie w niemal każdej taryfie użytkownik otrzymuje większy lub mniejszy pakiet internetu. Wiele osób nie wykorzystuje go w całości (dlatego Orange postanowiło ten fakt wykorzystać w szczytnym celu), ale są też tacy, którym on nie wystarcza i muszą dokupować dodatkowy transfer albo szukać alternatywnych sposobów dostępu do sieci (na przykład przez publiczne hotspoty lub u rodziny bądź znajomych). Dzięki zaskakującemu gestowi T-Mobile nie będą już musieli tego robić (przynajmniej przez jakiś czas).

Reklama

Nielimitowany internet za darmo na dwa tygodnie dla wszystkich klientów T-Mobile

Operatorzy często obdarowują swoich klientów różnymi prezentami, ale nie spodziewaliśmy się, że T-Mobile będzie miało aż taki gest – wiele osób nie mogło sobie wymarzyć lepszego prezentu na święta i Nowy Rok. Już od jutra, tj. 6 grudnia 2019 roku, aż do 2 stycznia 2020 roku wszyscy użytkownicy magentowej sieci (z wyjątkiem największych klientów biznesowych) będą mogli aktywować nielimitowany internet mobilny na dwa tygodnie (od momentu uruchomienia).

Aby skorzystać z tej jakże wyjątkowej okazji, trzeba pobrać na swoje urządzenie mobilne aplikację Mój T-Mobile, ponieważ tylko za jej pomocą będzie można aktywować przygotowany przez T-Mobile prezent – odpowiednia opcja pojawi się w menu już jutro. Program dostępny jest zarówno na system Android, jak i platformę iOS. Promocja skierowana jest to użytkowników taryf abonamentowych, na kartę i MIX, zarówno indywidualnych, jak i SOHO.

Przywoływana oferta z pewnością sprawi, że wiele osób jeszcze bardziej polubi swojego operatora, ponieważ dzięki takiemu gratisowi będzie można korzystać z internetu do woli bez obaw o wyczerpanie dostępnego transferu. Niektórzy zapewne też dzięki temu zaoszczędzą, a inni nie zdenerwują się, że po wykorzystaniu dostępnej paczki włączył im się lejek.

Źródło: T-Mobile via Katarzyna Pura