fot. Pexels

Nielimitowany internet domowy w Play przez trzy miesiące za darmo – zrób sobie wakacje od rachunków

Już zaraz, za moment oficjalnie rozpoczną się wakacje. Wypoczynek może jednak przybrać różne oblicza. Niektórzy mogą na przykład zechcieć zrobić sobie urlop od… rachunków. I będą mogli to zrobić, gdyż Play od jutra zaoferuje swoim klientom trzy miesiące nielimitowanego internetu domowego za 0 złotych.

Standardowo NET BOX kosztuje 69,99 złotych miesięcznie (pod warunkiem, że klient wyrazi zgody marketingowe oraz na otrzymywanie elektronicznej faktury, a także będzie terminowo opłacał należności). Play Internet Bez Limitu GB z routerem domowym to z kolei wydatek rzędu 59,99 złotych miesięcznie. Od pewnego czasu użytkownicy mogą skorzystać z rabatu w wysokości 10 złotych miesięcznie przez cały okres trwania umowy (tj. 24 miesiące), jednak teraz Play wymyślił kolejny, nowy sposób, który również pozwoli im zaoszczędzić co nieco grosza.

Reklama

Fioletowy oferuje bowiem… wakacje od rachunków. Jeżeli klient ma inny abonament (głosowy lub internetowy) i podpisze lub przedłuży umowę na PLAY INTERNET, będzie mógł skorzystać z 3 miesięcy za 0 złotych. Opcja ta dostępna jest zarówno w przypadku oferty Play Internet Bez Limitu GB z routerem domowym, jak i Play Internet Domowy z NET BOX. Przez pierwsze trzy miesiące opłata miesięczna wyniesie 0 złotych, natomiast od czwartego do dwudziestego czwartego miesiąca – odpowiednio – 69,99 złotych lub 59,99 złotych.

fot. Blog Play

Jak widać powyżej, klienci od jutra będą mieli dwie możliwości: albo przez cały okres umowy, tj. przez 24 miesiące, płacić 10 złotych mniej (tzn. 59,99 złotych w przypadku oferty Play Internet Domowy z NET BOX) lub przez trzy pierwsze miesiące nie płacić nic, a od czwartego 69,99 złotych miesięcznie. Po przeliczeniu okazuje się, że pierwsza opcja jest korzystniejsza, lecz z drugiej strony różnica pomiędzy oszczędnościami wynosi zaledwie 30,03 złotych (na korzyść tej pierwszej), więc jedna i druga ogólnie mimo wszystko jest korzystna.

Wszystkiego na temat oferty Play Internet Domowy z NET BOX dowiecie się z >tego artykułu<. W podlinkowanym poniżej tekście znajdziecie z kolei sposób, jak płacić za nią tylko 40 złotych miesięcznie.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/03/08/net-box-internet-domowy-od-play-jak-kupic-taniej-zaplacic-mniej-promocja/

Źródło: Blog Play