Nielimitowany internet domowy 60 Mbit/s od T-Mobile znowu podrożał
fot. Pexels

Nielimitowany internet domowy 60 Mbit/s od T-Mobile znowu podrożał

T-Mobile ponownie podnosi cenę nielimitowanego internetu domowego. Dobra wiadomość jest jednak taka, że operator zdecydował się na taki krok jedynie w przypadku wersji 60 Mbit/s. Cena wariantu 20 Mbit/s pozostaje niezmienna.

Nielimitowany internet domowy od T-Mobile to – przynajmniej moim zdaniem – genialne rozwiązanie. Nie wszędzie bowiem istnieje infrastruktura, pozwalająca podłączyć się do sieci, obsługiwanej przez popularnych dostawców, m.in. Vectry czy UPC. Nic dziwnego, że oferta ta cieszy się ogromną popularnością, aczkolwiek przy okazji warto dodać, że podobną propozycję od niedawna ma w swoim portfolio również Play.

W momencie startu nielimitowany internet od T-Mobile kosztował 45 złotych miesięcznie za wersję 20 Mbit/s i 55 złotych miesięcznie za wariant 60 Mbit/s. Na początku tego (2018) roku ceny podniesiono do – odpowiednio – 49 złotych i 59 złotych miesięcznie. Teraz operator zdecydował się na kolejną podwyżkę, aczkolwiek tylko w przypadku wyższej prędkości.

Aktualnie klienci, którzy wybiorą wersję 60 Mbit/s, zapłacą za nią 65 złotych miesięcznie. Oczywiście mowa tu o nowych użytkownikach – w przypadku dotychczasowych obowiązują ceny, jakie mają zapisane w umowie (tj. 55 złotych lub 59 złotych). I chociaż usługa jest droższa o 10 złotych niż w momencie startu, to – przynajmniej moim zdaniem – nadal jest korzystną propozycją.

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Przy okazji warto przypomnieć, że umowa podpisywana jest na 24 miesiące, a opłata aktywacyjna wynosi 0 złotych (czyli klient nic nie zapłaci za podłączenie do sieci). Zainteresowani nielimitowanym internetem domowym od T-Mobile mogą również przetestować usługę przez 14 dni kalendarzowych. W trakcie trwania umowy użytkownik może też zmienić (ale tylko raz w trakcie każdego okresu rozliczeniowego) zakontraktowaną prędkość (tj. z 60 Mbit/s na 20 Mbit/s lub na odwrót), a tym samym zmniejszyć (lub zwiększyć) miesięczne zobowiązanie.

Wypada też dodać, że ww. ceny nielimitowanego internetu domowego od T-Mobile zawierają rabat w wysokości 5 złotych za wyrażenie zgód marketingowych – jeśli klient ich nie wyrazi, wówczas będzie płacił każdego miesiąca 5 złotych więcej, tj. 54 złotych za wersję 20 Mbit/s i 70 złotych za wariant 60 Mbit/s. Trzeba również wiedzieć,  ze powyższe wartości to prędkości maksymalne, nie gwarantowane (w rzeczywistości mogą być więc niższe – wszystko zależy od położenia routera i jakości połączenia).

Warunki oferty promocyjnej T-Mobile – nielimitowany internet domowy z urządzeniem na raty – przez 24 miesiące (plik PDF)

Cennik urządzeń dla warunków oferty promocyjnej T-Mobile – nielimitowany internet domowy z urządzeniem na raty – przez 24 miesiące (plik PDF)

Źródło: GSMOnline