Dzień nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Play na kartę za puszkę bądź butelkę Coca-Coli, Fanty lub Sprite | Tabletowo.pl

Dzień nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Play na kartę za puszkę bądź butelkę Coca-Coli, Fanty lub Sprite

Dołącz do dyskusji 0

Zwykle jest tak, że za pakiet nielimitowanych rozmów lub/i SMS-ów do wszystkich sieci trzeba zapłacić. W te wakacje takie usługi w Play na Kartę będzie sobie można jednak włączyć za darmo, ale pod warunkiem, że wcześniej kupiło się puszkę bądź butelkę Coca-Coli, Fanty lub Sprite’a.

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej pod nazwą „Orzeźwiające doładowanie”, w pierwszej kolejności należy kupić jeden z promocyjnych i odpowiednio oznaczonych produktów:

  • Coca-Cola w opakowaniach: 0.25L puszka, 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET
  • Coca-Cola ZERO CUKRU w opakowaniach 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET
  • Coca-Cola LIME w opakowaniach: 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET
  • Coca-Cola CHERRY ZERO w opakowaniach 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET
  • Fanta Orange w opakowaniach 0.33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET
  • Fanta Shokata w opakowaniach 0.5 PET, 1.0L PET
  • Sprite w opakowaniach 0,33L puszka, 0.5L PET, 1.0L PET

Następnie należy wejść na podlinkowaną poniżej stronę akcji promocyjnej, utworzyć konto, zaakceptować regulamin i przesłać kod, znajdujący się na opakowaniu produktu promocyjnego. Warto jednak dodać, że z oferty mogą skorzystać jedynie osoby, które ukończyły 13. rok życia.

Po wykonaniu ww. czynności, użytkownik otrzyma w prezencie nielimitowane rozmowy na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y na jeden dzień (a dokładniej – jak zapisano w regulaminie – Ważność środków z Nagrody to 24h od godz. 00:00 danego dnia przyznania Nagrody plus dodatkowo 24h dnia następnego do godz. 00:00, od momentu ich przyznania Nagrody).

Promocja obowiązuje od 1 lipca do 31 października 2018 roku lub do wyczerpania puli pakietów. Każdy uczestnik w danym miesiącu może włączyć maksymalnie 7 sztuk darmowego pakietu. Z wyżej opisanej oferty promocyjnej mogą skorzystać klienci Play i jednocześnie użytkownicy Oferty Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferty Play na Kartę Lubię to!, Oferty Formuła Play na Kartę, Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę i Oferty Play na Kartę Surf.

Regulamin akcji promocyjnej „Dzień bez limitu w Play na kartę”

Polecamy również:

Play rozdaje darmowy internet na lato: do końca września można odebrać w sumie 30 GB

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona