Niektóre sklepy Apple zaoferują możliwość wymiany iPadów (z 3 na 4) zakupionych w ciągu ostatniego miesiąca - Tabletowo.pl

Niektóre sklepy Apple zaoferują możliwość wymiany iPadów (z 3 na 4) zakupionych w ciągu ostatniego miesiąca

Tabletowo.pl Niektóre sklepy Apple zaoferują możliwość wymiany iPadów (z 3 na 4) zakupionych w ciągu ostatniego miesiąca Apple Nowości Plotki / Przecieki

Podczas wczorajszej konferencji prasowej, firma Apple zaprezentowała kilka nowych produktów. Wśród nich były oczywiście również iPady: iPad mini, którego spodziewali się wszyscy oraz iPad czwartej generacji, którego pojawienie się zabolało posiadaczy nowego (starego) iPada. Zwłaszcza tych, którzy zakupili sprzęt w ostatnich tygodniach. Jak się okazuje, niektóre sklepy Apple pójdą na rękę klientom i umożliwią wymianę iPadów 3 zakupionych w ciągu ostatnich 30 dni, na iPady 4.

Jak donosi CNET, taką właśnie ofertę zamierza przedstawić między innymi sklep Apple Store znajdujący się przy Stockton Street w San Francisco. Czy pozostałe placówki zdecydują się na podobne zagranie – to zależy już tylko od nich. Jak wynika z informacji uzyskanych przez Engadget od menadżera Apple Store w Nowym Jorku, nie jest to odgórne zarządzenie firmy spod znaku nadgryzionego jabłka, dzięki czemu każdy sklep z osobna może podjąć decyzję o wprowadzeniu takiego rozwiązania, bądź też nie.

Szkoda tylko, że mowa jest wyłącznie o amerykańskich Apple Store. W Polsce taka oferta raczej nie przejdzie…

Krótkie przypomnienie czym różni się iPad czwartej generacji od poprzednika: wydajniejszym procesorem Apple A6X, portem Lightning oraz FaceTime HD.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona