Nie zdążyłeś się zapisać się do Galaxy Beta Program? Nic straconego, bo Samsung znów otwiera rejestrację dla Galaxy S7/S7 Edge

Beta testy Androida Nougat dla tegorocznych flagowców Samsunga ruszyły 9 listopada. Przy dobrych wiatrach, Koreańczycy powinni zamknąć fazę testów w połowie przyszłego miesiąca. Okazuje się, że to może być całkiem prawdopodobne, bo Samsung wznawia możliwość rejestracji. Przy zwiększonej liczbie testerów, którzy będą mieli szansę wyłapać wszelkie mankamenty w oprogramowaniu, cały proces może się przyspieszyć i finalna wersja – miejmy nadzieję – pojawi się jeszcze w tym roku.

Reklama

Rejestracji – po raz kolejny – mogą dokonać mieszkańcy Wielkiej Brytanii, bo to właśnie tam koreańska firma postanowiła dać szansę tym, którzy w tzw. pierwszym rzucie nie zdążyli się zapisać. Teraz dostają oni już drugą sposobność na to, by ponownie spróbować swoich sił. Należy jednak pamiętać, że rejestracja wcale nie jest równoznaczna z dołączeniem do programu. Taką decyzję podejmuje producent i na pewno nie każdy się załapie.

Trzeba wspomnieć również o tym, że firma zdążyła już wypuścić aktualizację tego systemu, a nawet i kolejną, których zadaniem jest wyeliminowanie ewentualnych błędów, pojawiających się we wciąż niedopracowanym oprogramowaniu. Wygląda jednak na to, iż błędów nadal jest sporo, dlatego też potrzebna jest większa ilość testerów, którzy będą musieli pomóc firmie Samsung, w przygotowaniu jak najbardziej stabilnej wersji.

Reklama

Pierwsza wersja beta najnowszego systemu Android wprowadziła sporo nowości, które w finalnej fazie będą zapewne wzbogacone jedynie o drobne poprawki. Czy Koreańczycy zdążą z aktualizacją do końca bieżącego roku? Miejmy nadzieję, że tak, chociaż najbardziej realny wydaje się początek 2017 roku.

Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S7 Edge

Źródło: SamMobile