Nie zdążyłeś się zapisać się do Galaxy Beta Program? Nic straconego, bo Samsung znów otwiera rejestrację dla Galaxy S7/S7 Edge | Tabletowo.pl

Nie zdążyłeś się zapisać się do Galaxy Beta Program? Nic straconego, bo Samsung znów otwiera rejestrację dla Galaxy S7/S7 Edge

Dołącz do dyskusji 0

Beta testy Androida Nougat dla tegorocznych flagowców Samsunga ruszyły 9 listopada. Przy dobrych wiatrach, Koreańczycy powinni zamknąć fazę testów w połowie przyszłego miesiąca. Okazuje się, że to może być całkiem prawdopodobne, bo Samsung wznawia możliwość rejestracji. Przy zwiększonej liczbie testerów, którzy będą mieli szansę wyłapać wszelkie mankamenty w oprogramowaniu, cały proces może się przyspieszyć i finalna wersja – miejmy nadzieję – pojawi się jeszcze w tym roku.

Rejestracji – po raz kolejny – mogą dokonać mieszkańcy Wielkiej Brytanii, bo to właśnie tam koreańska firma postanowiła dać szansę tym, którzy w tzw. pierwszym rzucie nie zdążyli się zapisać. Teraz dostają oni już drugą sposobność na to, by ponownie spróbować swoich sił. Należy jednak pamiętać, że rejestracja wcale nie jest równoznaczna z dołączeniem do programu. Taką decyzję podejmuje producent i na pewno nie każdy się załapie.

Trzeba wspomnieć również o tym, że firma zdążyła już wypuścić aktualizację tego systemu, a nawet i kolejną, których zadaniem jest wyeliminowanie ewentualnych błędów, pojawiających się we wciąż niedopracowanym oprogramowaniu. Wygląda jednak na to, iż błędów nadal jest sporo, dlatego też potrzebna jest większa ilość testerów, którzy będą musieli pomóc firmie Samsung, w przygotowaniu jak najbardziej stabilnej wersji.

Pierwsza wersja beta najnowszego systemu Android wprowadziła sporo nowości, które w finalnej fazie będą zapewne wzbogacone jedynie o drobne poprawki. Czy Koreańczycy zdążą z aktualizacją do końca bieżącego roku? Miejmy nadzieję, że tak, chociaż najbardziej realny wydaje się początek 2017 roku.

Na zdjęciu wyróżniającym Samsung Galaxy S7 Edge

Źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona