Ważne

Kolejna beta Androida Nougat dla Galaxy S7 i S7 Edge trafia do Europy

Beta testy najnowszej wersji systemu Android dla flagowych modeli Samsunga z linii Galaxy S, rozpoczęły się 9 listopada. To właśnie wtedy ruszył proces rejestracji użytkowników, którzy są właścicielami Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge. Między innymi, mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogli zapisać się do Galaxy Beta Programme i mieli szansę na to, by sprawdzić, jak sprawuje się nowa wersja Zielonego Robota. Na horyzoncie pojawia się jednak już kolejna beta, która właśnie powoli trafia do Europy.

Dzięki uprzejmości portalu Sammobile, mogliśmy trochę zasmakować, jak prezentuje się Nougat na tzw. płaskiej wersji galaktycznej siódemki. Zmian jest dosyć sporo i wygląda na to, że powinny one przypaść do gustu większości użytkowników. Czas jednak na kolejną wersję Nougata, która ma za zadanie wnieść niezbędne poprawki i poprawić stabilność systemu.

Ci, którzy zarejestrowali się do Galaxy Beta Programme i mają już na swoim urządzeniu pierwszą wersję beta, powinni już wkrótce otrzymać powiadomienie o dostępności aktualizacji. Oprogramowanie waży jedynie 92 MB i jest oznaczone jako G935FXXU1ZPKC (Galaxy S7 Edge).

Co nowego wprowadzi kolejna wersja systemu? Przede wszystkim ma to być poprawa stabilności urządzenia, eliminacja zgłaszanych błędów i zwiększenie ogólnej wydajności. Naprawiono także problem z samoczynnym zamykaniem się aplikacji Facebook.

Kolejna odsłona tego systemu przybliża nas coraz bardziej do finalnej wersji Nougata. Czyżby aktualizacja miała nastąpić szybciej niż nam się wydaje? Oby, ponieważ szczerze przyznam, że osobiście mocno na to liczę…

Źródło: Sammobile

Komentarze

 • Maryo

  A jest mozliwosc zainstalowania z Polski tego Nougat’a? Czy tylko narazie Wielka Brytania?

  • aastelix

   Jest ale bez tej aktualizacji.

   • Aviczi

    Jest możliwość i to z najnowsza aktualizacja która była wczoraj. Tylko ciemna masa nie umie lub pisze że się nie da

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona