Nie ma już Withings. Od teraz jest tylko Nokia | Tabletowo.pl

Nie ma już Withings. Od teraz jest tylko Nokia

Dołącz do dyskusji 0

Podczas targów MWC 2017 w Barcelonie Nokia ogłosiła, że latem „wygasi” przejętą przez siebie w zeszłym roku markę Withings. I dziś właśnie nadszedł ten dzień – od teraz wszystkie, zarówno dotychczasowe, jak i nowe urządzenia, będą miały na sobie logo Nokia.

Razem z marką Withings, w niepamięć odejdzie również wprowadzony na rynek w 2014 roku system, pozwalający monitorować oraz poprawiać jakość snu o nazwie Aura. Co ciekawe, w Polsce cały czas można go jednak jeszcze kupić (na przykład w Komputroniku za 1059 złotych). Chwilowo zniknie też hybrydowy zegarek Steel HR, aby powrócić jesienią z logo Nokia na tarczy.

Steel (fot. Nokia)

Jednocześnie Nokia zaprezentowała jednak dwa nowe urządzenia: inteligentną wagę Body Scale oraz ciśnieniomierz BPM+. Cenę tego pierwszego ustalono na 59,95 euro (~250 złotych), podczas gdy za drugie klienci będą musieli zapłacić 129,95 euro (~550 złotych).

Ale to jeszcze nie koniec nowości. Nokia dość mocno przebudowała także aplikację Withings Heath Mate, która od teraz nazywa się Nokia Health Mate. Jak większość tego typu programów, zbiera ona informacje z podłączonych do smartfona urządzeń. Finowie poprawili jednak nawigację oraz dodali kilka nowości, w tym m.in. ośmiotygodniowy program wellnes z spersonalizowanym kontentem i pięć nowych programów: Śpij Mądrzej (ang. Sleep Smarter), Lepsze Ciało (ang. Better Body), Monitorowanie przebiegu ciąży (ang. Pregnancy Tracker), Zdrowsze Serce (z ang. Healthier Heart) i Tablica wyników (ang. Leaderboard).

A jak jesteśmy już w temacie Withings, to warto przy okazji wspomnieć, że w Komputroniku trwa właśnie kusząca promocja na urządzenia tej marki. Zerknijcie i sprawdźcie, może coś Was zainteresuje.

Promocja ważna jest do 31 lipca 2017 roku włącznie lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: TechChrunch, The Verge, VentureBeatNokia Health

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona