Nie jest to może biznes życia, ale o promocji „WAKACYJNY WYPAS” w Virgin Mobile warto wspomnieć | Tabletowo.pl

Nie jest to może biznes życia, ale o promocji „WAKACYJNY WYPAS” w Virgin Mobile warto wspomnieć

Dołącz do dyskusji 0

Na wakacje często użytkownikom ofert na kartę umożliwia się skorzystanie z nowych taryf, tanich pakietów czy dodatkowych bonusów za doładowania. Virgin Mobile po tym, jak odświeżyło swoją ofertę abonamentową, prezentuje właścicielom pre-paidów 10 GB internetu za 9 zł w ramach promocji WAKACYJNY WYPAS.

Wszyscy ci, którzy obecnie „siedzą” w Virgin Mobile na Kartę i korzystają z taryfy #ChcęWszystko, mogą skorzystać z nowego pakietu internetowego #WAKACYJNY_WYPAS. Za 9 zł otrzymujemy 10-gigabajtowy pakiet danych.

Aby aktywować pakiet należy wpisać w telefonie numer *222*1#. Opłata jest pobierana jednorazowo w momencie aktywacji.

Ważne info: z pakietu można korzystać przez 30 dni, ale jeśli mamy włączone pakiety #WSZYSTKO albo #FREEMIUM, to będzie on dostępny zgodnie z ich ważnością. W takim wypadku nie ma sensu włączać WAKACYJNEGO WYPASU gdzieś w środku trwania tych pakietów, a bardziej opłaca się uruchomić go zaraz po aktywacji któregoś z nich.

Promocja obowiązuje od 12 czerwca do końca wakacji – do 31 sierpnia. Przyda się Wam?

Tu zapoznacie się z pełnym regulaminem promocji.

źródło: Virgin Mobile dzięki GSMonline

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona