Nie będzie Xiaomi Mi Note 2 w wersji z płaskim wyświetlaczem 18

Nie będzie Xiaomi Mi Note 2 w wersji z płaskim wyświetlaczem

Xiaomi Mi Note 2 jest uważany za jedną z najlepszych alternatyw dla wycofanego ze sprzedaży Note’a 7. Smartfon z obustronnie zagiętym wyświetlaczem i flagową specyfikacją sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Plotki głosiły, że Xiaomi planowało zaprezentować także wersję z płaskim wyświetlaczem. Niestety, jeżeli ktoś dalej czeka na nowy wariant Mi Note 2, mam dla niego przykrą informacje.

O wersji z płaskim wyświetlaczem dowiedzieliśmy się w serwisie TENAA. Smartfon, tak samo jak jego zakrzywiony brat miał mieć 5.7-calowy wyświetlacz Full HD, procesor Snapdragon 821, 6 GB RAM wraz z 128 GB pamięci wewnętrznej, 22 i 8 Mpix aparaty oraz baterię o pojemności 4070 mAh.

Nowy wariant miał się pojawić na rynku 11 listopada. Dzisiaj mamy już 6 grudnia, a o planach wprowadzenia do sprzedaży ani widu, ani słychu. Mogło to sugerować, że Xiaomi nie zaprezentuje już płaskiego flagowca. I są to niestety słuszne sugestie.

Informację tę potwierdza na Zang Zhiyuan – dyrektor marketingowy Xiaomi, publikując post na oficjalnym blogu, dementując wszystkie wcześniejsze plotki. Wielka szkoda, bo płaski Mi Note 2 cieszył się sporym zainteresowaniem wśród ludzi i pewnie byłby kolejnym hitem sprzedażowym chińskiego producenta.

Źródło: MyDrivers, dzięki Phone Arena