Nexus Root Toolkit ze wsparciem dla nowego Nexus 7 | Tabletowo.pl

Nexus Root Toolkit ze wsparciem dla nowego Nexus 7

Dołącz do dyskusji 0

Android to platforma dająca swoim użytkownikom dość dużą swobodę modyfikacji systemu i dostosowywania go do swoich potrzeb. Nikogo więc nie powinno dziwić, że nowy Nexus 7 został przez użytkowników zrootowany już w kilka dni po premierze. Teraz jednak pojawiło się narzędzie, które nie tylko znacznie ułatwia cały proces, ale też oferuje kilka innych przydatnych funkcji.

Mowa tu o programie Nexus Root Toolkit, a konkretnie o aktualizacji oznaczonej numerkiem 1.6.6, która to właśnie przynosi ze sobą wsparcie dla nowego tabletu z serii Nexus. Za jego pomocą nie tylko uzyskamy dostęp do uprawnień „superużytkownika”, ale też wykonamy wiele innych przydatnych czynności, takich jak chociażby wykonanie kopii systemu czy przywrócenie ustawień fabrycznych. Aplikacja ta działa również z większością innych urządzeń z „Nexus” w nazwie.

Można ją pobrać za darmo ze strony producenta. Należy jednak pamiętać, że z tego typu programów korzysta się na własną odpowiedzialność.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona