Nexus 9 osiągnął świetny wynik w AnTuTu!

Wiele jest aktualnie zapowiadanych urządzeń, które powodują wypieki na twarzach maniaków rynku mobilnego. Zbliżają się przecież wielkimi krokami targi IFA w Berlinie i tam powinni zostać zaskoczeni przez wiele firm. Bez wątpienia najbliższe dni i tygodnie to będzie świetny czas dla wszystkich osób interesujących się nowymi produktami, a jednym z bohaterów może być zapowiadany już od jakiegoś czasu Nexus 9.

Reklama

W moim ostatnim wpisie o Nexusie 9 pisałem Wam o tym, że będzie on prawdopodobnie wyposażony w 64-bitową wersję procesora Tegra K1. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów dużej mocy w tablecie, co potwierdzają jego wyniki w AnTuTu. Nexus 9 pracujący pod kontrolą systemy Android 5.0 osiągnął 45923 punktów! Jest to doskonały wynik i można śmiało powiedzieć, że mocy nikomu nie zabraknie w tym urządzeniu. Poza tym ma on również być wyposażony w łączność LTE, co sprawia że jest jeszcze ciekawszym wyborem, gdy tylko pojawi się na rynku.

Nexus 9 AnTuTu 1

Jeśli chodzi o resztę specyfikacji to pisał o niej już Piotr. Nexus 9 będzie wyposażony w 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej oraz 8-megapikselowy aparat. Nie jest znana na razie pamięć RAM. Powinniśmy poznać go w trzecim kwartale tego roku, ale dokładna data nie jest znana.