Nexus 7 3G pod lupą O Rety! Gadżety! - Tabletowo.pl

Nexus 7 3G pod lupą O Rety! Gadżety!

Tabletowo.pl Nexus 7 3G pod lupą O Rety! Gadżety! Asus Nowości

Na temat tabletu Nexus 7 na łamach Tabletowo.pl mogliście przeczytać wielokrotnie (recenzja modelu WiFi – tutaj, 3G – tu). Za każdym razem podkreślaliśmy, że ten przedstawiciel „tańszego high-endu” jest interesującą propozycją, obok której trudno przejść obojętnie. Od jakiegoś czasu na polskim rynku dostępna jest wersja urządzenia z 3G, w której nie tylko pojawił się moduł 3G, ale również dodatkowa przestrzeń w postaci 32GB.

Jak doskonale wiecie, my już zrecenzowaliśmy model Nexus 7 3G. W naszym teście podsumowałam, że „gdybym faktycznie potrzebowała 7-calowego tabletu – bez zastanowienia kupiłabym Nexus 7 3G. W tym momencie jest to dla mnie kompletny sprzęt. Wcześniejszy brak slotu microSD zrekompensowany jest dodatkowym 16GB pamięci (mi 32GB wystarcza), brak 3G – wbudowanym modemem”. Warto przypomnieć, że jego cena wynosi 1399 złotych.

Jaką opinię tabletowi wydała prowadząca programu O Rety! Gadżety!, nad którym Tabletowo.pl objęło patronat medialny? Sprawdźcie na stronie Orange Ekspert.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona