Nexus 7 32GB dostępny w Polsce za 1099 złotych. Co z 3G?

tablet nexus 7 32gb w polsce

Wczoraj był długo wyczekiwany dzień przez zwolenników tabletów Google. Dwa nowe warianty 7-calowego Nexus 7 (32GB WiFi i 32GB 3G) trafiły do sprzedaży w pierwszych krajach świata (w których dostępne są urządzenia przez Google Play), podobnie jak 10,1-calowy Nexus 10. Jeśli czekaliście z zakupem mniejszego z wymienionych modeli do pojawienia się jego 32-gigowej wersji, możecie powoli sięgać w stronę Waszych portfeli. Nexus 7 32GB jest już bowiem dostępny w Polsce. Jego cena to 1099 złotych.

Jeden z naszych Czytelników donosi, że tablet jest już dostępny w sieciach sklepów Saturn i prawdopodobnie również Media Markt. Informację o polskiej premierze Nexus 7 32GB potwierdził również najbardziej zainteresowany, czyli krajowy oddział tajwańskiego Asusa. W odpowiedzi na zapytanie jednego z klientów na Facebooku padły następujące słowa:

Nexus 7 32GB jest już dostępny w sprzedaży w cenie 1099 PLN. Odnośnie modelu z 3G nadal nie mamy ostatecznie potwierdzonych informacji.

Dzięki temu wiemy również, a właściwie w dalszym ciągu nie wiemy nic o nadchodzącej premierze Nexus 7 32GB z 3G. Pozostaje nam cierpliwie poczekać na jakiekolwiek wieści w tej sprawie. Można się jednak spodziewać, że Asus będzie robił wszystko, by tablet w tej konfiguracji był dostępny w naszym kraju jeszcze przed świętami.

Przypomnę tylko, że Nexus 7 16GB jest dostępny w cenie 899 złotych. Recenzję tabletu możecie przeczytać pod tym adresem.

Dzięki sebol723 i Yulka za podesłane info! ;)