Nexus 7 2013 LTE otrzymał aktualizację do Androida 4.3.1 | Tabletowo.pl

Nexus 7 2013 LTE otrzymał aktualizację do Androida 4.3.1

Dołącz do dyskusji 0
Nexus 7 2013 LTE otrzymał aktualizację do Androida 4.3.1

Życie nauczyło nas, by spodziewać się niespodziewanego. I choć ta myśl ma głęboki sens, dziś można ją odnieść również do wypuszczonej przez Asusa i Google aktualizacji tabletu Nexus 7 2013 LTE do Androida… 4.3.1 Jelly Bean. Tym samym jest to pierwszy sprzęt pracujący pod kontrolą tej wersji systemu.

Aktualizacja pojawiła się całkowicie niespodziewanie i jest dostępna w trybie OTA (over the air – bez konieczności podłączania tabletu do komputera). Waży 9.42MB. Już po tym można stwierdzić, że niewiele wnosi do poprzedniej edycji platformy. Ale to, póki co, jest niewiadomą.

Na chwilę obecną wieści dotyczące nowości zawartych w Androidzie 4.3.1 Jelly Bean są szczątkowe. Wiemy jedynie, że takowa wersja została udostępniona i nic poza tym. Możemy być pewni, że Google poprawiło błędy zawarte w Androidzie 4.3, ale co jeszcze? Tego nie wiemy.

Otrzymaliście już aktualizację?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona