Nexus 6 w końcu zaktualizowany do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Nexus 6 w końcu zaktualizowany do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Android 7.0 Nougat zadebiutował oficjalnie ponad miesiąc temu (dokładnie 22 sierpnia 2016 roku). Aktualizację do nowej wersji systemu otrzymała do tej pory już większość użytkowników urządzeń z serii Nexus (które się na nią łapały), ale nie posiadacze Nexusa 6 od Motoroli. Od teraz jednak również i oni mogą cieszyć się z Nougata.

Aktualizacja waży 858,6MB i udostępniana jest przez OTA. Nowy build nosi numer NBD90Z. Wraz z najświeższą wersją systemu, użytkownicy Nexusa 6 otrzymują również październikowe poprawki bezpieczeństwa Androida (5.10.2016).

Jeśli jesteście użytkownikami Nexusa 6, ale Wasz smartfon nie powiadomił Was jeszcze o dostępnej aktualizacji, możecie spróbować wymusić ją ręcznie lub wgrać obraz systemu samodzielnie (do pobrania ze strony Google, podlinkowanej w źródle).

Android 7.0 Nougat to najprawdopodobniej ostatnia aktualizacja dla Nexusa 6. Oficjalne wsparcie dla tego modelu kończy się bowiem właśnie w tym miesiącu.

Na koniec trzeba jeszcze dodać, że na aktualizację do Androida 7.0 Nougat wciąż czeka Nexus 9 LTE, dla którego oficjalne wsparcie kończy się w tym samym czasie, co dla Nexusa 6.

Źródło: 9to5Google, Google, Google przez Android Police

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona