(fot. Tabletowo.pl)

W końcu można sprawdzić, co najlepiej ogląda się na Netflix w Polsce. Zaskoczeni?

Po udanych, zamkniętych testach w kilku krajach, Netflix postanowił wprowadzić nową funkcję do swojej platformy globalnie. Od tej pory możemy podejrzeć, co najlepiej ogląda się w Polsce — zarówno w kategorii filmów, jak i seriali. Czyżby oznaczało to koniec długich poszukiwań pod tytułem: „co by tu obejrzeć dziś wieczorem na Netfliksie”?

Netflix co chwila wprowadza do swojej usługi nowe funkcje. Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że w końcu można wyłączyć autoodtwarzanie podglądu filmu, a dziś ten jeden z największych gigantów streamingu filmów i seriali udostępnia kolejny „ficzer” – Top 10 filmów i seriali danego dnia na tej platformie.

Jak podejrzeć, co najlepiej ogląda się danego dnia na Netflix? By to zrobić, musimy wejść w zakładkę „Seriale i programy” lub „Filmy” i przejść nieco niżej, aż ukaże nam się Top 10 danej kategorii. Jeśli ta kategoria się Wam nie pojawia, to polecam sprawdzić, czy posiadacie najnowszą wersję aplikacji Netflix.

Na dzisiaj polską „Topkę” seriali otwiera Narcos: Meksyk, Locke & Key i Psia Akademia — jeśli zaś chodzi o filmy, to tu króluje Jego ostatnie życzenieIsi i Ossi, a także Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham. Prywatnie bardzo cieszy mnie wysokie, bo 9. miejsce naszego polskiego filmu krótkometrażowego na podstawie kultowej pasty Malcolma XD — Fanatyk. Polecam obejrzeć!

Przypominam również, że Netflix testuje w Polsce nowe plany mobilne swojej platformy, gdzie najtańszy miałby kosztować zaledwie 24 złotych miesięcznie! Więcej informacji na temat nowych abonamentów znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule.

Nowe plany Netfliksa w Polsce! Jeśli oglądasz wideo tylko na smartfonie, zapłacisz mniej

A co Wy obecnie oglądacie na Netflix? Załapaliście się na coś z TOP 10?

Źródło: Netflix