NET BOX, czyli internet domowy od Play, może być jeszcze tańszy. Wystarczy skorzystać z promocji 15
fot. Play

NET BOX, czyli internet domowy od Play, może być jeszcze tańszy. Wystarczy skorzystać z promocji

Play jest kolejnym po T-Mobile operatorem, który wprowadził do swojej oferty „internet domowy”. Standardowa cena tej usługi to 69,99 złotych miesięcznie, lecz Fioletowy właśnie przygotował dwie promocje, dzięki którym można zaoszczędzić od 105 do nawet blisko 800 złotych.

Jak zapewnia Play, jego internet domowy jest idealną propozycją dla klientów, którzy mieszkają poza miastem, gdzie nierzadko występują problemy z zasięgiem, a konkretniej z jakością sygnału. NET BOX ma zapewnić łączność na najwyższym możliwym poziomie, ponieważ oprócz klasycznego routera, użytkownik dostaje również antenę do zamontowania na zewnątrz budynku. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach, aby zrobić to samodzielnie, może skorzystać z bezpłatnej instalacji przez fachowca, wysłanego przez operatora (aczkolwiek ta oferta ważna jest tylko przez 14 dni od dnia podpisania umowy).

Miesięczna opłata za internet domowy od Play wynosi 69,99 złotych, lecz pod warunkiem, że klient wyrazi zgody marketingowe oraz na otrzymywanie elektronicznej faktury, a także będzie terminowo opłacał należności. W tej kwocie zawiera się koszt nielimitowanego internetu (39,99 złotych; po 100 GB włącza się lejek 1 Mbit/s) oraz podstawowego pakietu telewizji (30 złotych). Użytkownik dostaje też pakiet 4000 SMS-ów do wszystkich sieci. Do pierwszego rachunku doliczona zostanie również opłata aktywacyjna w wysokości 39 złotych.

Oprócz tego, klient musi zapłacić 69 złotych za urządzenia, czyli m.in. wspomnianą antenę i router. Jeżeli jednak zdecyduje się kupić ofertę Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi i dobrać do niej internet domowy, wówczas miesięcznie za NET BOX będzie płacił 40 złotych, a do tego całe oprzyrządowanie dostanie za jedyną złotówkę. W skali całej umowy zaoszczędzi więc blisko 800 złotych!

Inną opcją zaoszczędzenia, aczkolwiek już nie tak spektakularną, jak powyższa, jest przedłużenie umowy na internet. Klienci, którzy się na to zdecydują i wybiorą internet domowy od Play, dostaną rabat w wysokości 50% przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy. A przypomnę, że ta jest podpisywana na 24 miesiące.

Źródło: Blog Play