TP-Link Neffos X1 Max pojawił się w polskich sklepach w wyższej wersji – z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

TP-Link Neffos X1 Max pojawił się w polskich sklepach w wyższej wersji – z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej

Dołącz do dyskusji 0

„TP-Link? To ci od routerów?” – nieraz słyszałem takie pytanie, gdy polecałem jakiegoś Neffosa osobie, która poszukiwała taniego smartfona. Rzeczywiście, producent zaskakująco dobrze poradził sobie ze zbalansowaniem przystępnej ceny i zadowalających możliwości swoich smartfonów. Model X1 Max był oferowany w Polsce tylko w jednej wersji pamięciowej, ale to się właśnie zmieniło.

Neffos X1 Max ma 5,5-calowy ekran Full HD przykryty szkłem 2.5D Corning Gorilla Glass i kilka wyróżniających go cech. Jedną z nich jest metalowa obudowa, co w tym przedziale cenowym nadal nie jest oczywistością. Inną rzeczą, kompletnie pomijaną przez producentów budżetowców, jest specjalny przełącznik trybu cichego (taki znajdziemy też w iPhone’ach czy OnePlus 5).

Smartfon był dotąd oferowany w konfiguracji z procesorem MediaTek Helio P10 oraz 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Teraz do polskich sklepów zawitała wersja z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, co czyni z Neffosa X1 Max interesującą alternatywę wobec Xiaomi Redmi Note 4, który nadal jest chętnie wybierany przez osoby poszukujące urządzenia reprezentującego bardzo dobry stosunek ceny do możliwości.

Zachęcam do zapoznania się z recenzją Kacpra, który we wrześniu przetestował dostępną wtedy, słabszą wersję. Wariant z 4 GB RAM/64 GB pamięci wewnętrznej wyceniono na 799 złotych.

Recenzja TP-Link Neffos X1 Max – stosunek cena/jakość na świetnym poziomie

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona