Nareszcie! Już niedługo smartfony Nubia pojawią się również w Polsce! | Tabletowo.pl

Nareszcie! Już niedługo smartfony Nubia pojawią się również w Polsce!

Dołącz do dyskusji 0

Miesiąc temu ZTE wprowadziło na polski rynek pierwszego przedstawiciela serii Axon, model Axon Mini. I choć nie był to najlepszy z debiutów, to najważniejsze, że coś się w tej kwestii nareszcie ruszyło. Chińczycy mają jednak jeszcze jednego asa – submarkę Nubia. Wkrótce i ona zawita na nasz rodzimy grunt.

Niestety Polska nie jest na szczycie listy – na początku smartfony Nubia pojawią się w sklepach w Niemczech, Hiszpanii, Rosji, a klienci będą mogli wybierać pomiędzy Nubią Z9, Nubią Z9 Max oraz Nubią Z11 Mini. Równocześnie zaplanowana jest ekspansja na rynki Ameryki Łacińskiej – na pierwszy ogień pójdzie Meksyk oraz Argentyna.

Nubia has had success in China for the past three years, and now we are setting our sights on new international markets for expansion. We are excited for more consumers to experience nubia’s leading-edge mobile devices.

Mai Donghai, współzałożyciel marki

W pierwszym kwartale 2016 roku ZTE było piątym największym producentem smartfonów w Europie. Wprowadzenie na Stary Kontynent Nubii pozwoli mu jeszcze bardziej umocnić pozycję w tym regionie. Zwłaszcza, że smartfony tej marki charakteryzują się świetną specyfikacją techniczną, połączoną z eleganckim designem oraz – co chyba najważniejsze – atrakcyjną ceną.

*Na grafice wyróżniającej Nubia My Prague S

Źródło: Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona