Najtańszy Moto Mod do Motoroli z serii Z jest… magnetycznym etui | Tabletowo.pl

Najtańszy Moto Mod do Motoroli z serii Z jest… magnetycznym etui

Dołącz do dyskusji 0

Poznajcie Moto Folio, czyli najnowszy moduł Motoroli. Jest jednocześnie najtańszym Moto Modsem ze wszystkich, jakie zobaczyliśmy do tej pory. Nie spodziewajmy się jednak fajerwerków. To po prostu oficjalne, ochronne etui.

Moduł doczepia się do Motki tak, jak inne Moto Modsy – przy pomocy magnetycznego złącza na pleckach urządzenia. Jego zadaniem jest chronić smartfon. Mam wrażenie, że w razie upadku i tak niewiele pomoże, bo etui jest dość cienkie. Zawsze w jakiś sposób to redukuje ryzyko uszkodzeń w razie spotkania z podłogą czy chodnikiem, ale nie oczekiwałbym cudów.

Futerał waży 55 gramów, więc finalnie zwiększy nieco masę wyposażonej w nie Motki, a do tego pogrubi ją o 3 mm. Z plusów: ma praktyczny schowek na karty płatnicze.

Moto Folio dostępny jest w trzech kolorach – Super Black, Fine Gold Grape Juice. Można go doczepić do każdego smartfona Motoroli z serii Moto Z.

Modułu na razie nie kupimy w Polsce. Za granicą dostępny jest w cenie 11,24$. Najbliższe cenowo i dostępne u nas są wymienne plecki Moto Style Shell, dostępne w sklepach za jakieś 70 złotych.

To nie jedyne nowe moduły, jakie ostatnio zobaczyliśmy. Tydzień temu mogliśmy przeczytać na przykład o module rozsuwanej klawiatury. To z kolei na pewno nie będzie najtańszy z Moto Modsów.

źródło: Motorola dzięki AndroidAuthority

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona