Najpopularniejsza hybryda Asusa zadebiutowała w Polsce w nowej wersji – T100HA | Tabletowo.pl

Najpopularniejsza hybryda Asusa zadebiutowała w Polsce w nowej wersji – T100HA

Dołącz do dyskusji 0

Asus Transformer Book T100HA został zaprezentowany na targach Computex 2015 na początku czerwca. Dopiero teraz jednak urządzenie trafia do Polski w cenie wynoszącej 1399 złotych.

Pierwsza generacja Asusa Transformer Book T100 została zaprezentowana ponad dwa lata temu. Była to jedna z pierwszych, o ile nie pierwsza hybryda tabletu i laptopa. Od tego czasu pojawiło się wiele podobnych urządzeń, w tym właśnie kilka z logo Asus na obudowie.

Czym wyróżnia się T100HA? Mamy tu przede wszystkim najnowszy port USB typu C. Poza tym w urządzeniu znajdziemy 10,1-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a za płynną pracę systemu operacyjnego Windows 10 odpowiada czterordzeniowy procesor Intel Atom x5 Cherry Trail wraz z 2 lub 4GB pamięci RAM.

T100HA_1

Do dyspozycji użytkownika zostało przeznaczone 32, 64 lub 128GB (w zależności od wersji), które można rozszerzyć przy pomocy kart microSD. Na tyle umieszczono 5-megapikselowy aparat główny, na przodzie zagościła natomiast kamerka o rozdzielczości 2Mpix.

Urządzenie jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: białej, szarej i różowej. Ceny na polskim rynku zaczynają się od 1399 złotych. Czy to dużo? Szczerze mówiąc myślę, że nie jest to zbyt wygórowana cena.

źródło: Asus Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona